سخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع برف و کولاک در ۴ استان مازندران، گیلان، گلستان و سمنان خبر داد و گفت: امدادرسانی در ۱۲ محور مواصلاتی توسط نیروهای هلال‌احمر در حال انجام است. به گزارش یوپنا، سید مصطفی مرتضوی در گفت‌‌وگو با فارس با اشاره به وقوع برف و کولاک طی ۲۴ ساعت گذشته […]

سخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع برف و کولاک در ۴ استان مازندران، گیلان، گلستان و سمنان خبر داد و گفت: امدادرسانی در ۱۲ محور مواصلاتی توسط نیروهای هلال‌احمر در حال انجام است.

به گزارش یوپنا، سید مصطفی مرتضوی در گفت‌‌وگو با فارس با اشاره به وقوع برف و کولاک طی ۲۴ ساعت گذشته در برخی از استان‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر ۴ استان مازندران، گلستان، گیلان و سمنان متأثر از برف و کولاک شده و امدادرسانی در ۱۲ محور مواصلاتی توسط نیروهای هلال‌احمر آغاز شده است.

وی افزود: ۸۹۷ نفر در شبانه‌روز گذشته در محورهای متأثر از برف و کولاک امدادرسانی شده و ۱۹ نفر به مناطق امن انتقال داده شده‌اند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: ۱۲۸ دستگاه خودری گرفتار در برف توسط نیروهای امدادی رهاسازی شده و یک مصدوم نیز به نزدیک‌ترین مرکز درمانی انتقال یافته است.