امروز آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور
امروز آخرین مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز دوم آذرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری اقدام کنند. به گزارش یوپنا حسین توکلی،  اظهار کرد: مهلت ثبت نام و انتخاب کد رشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های تحصیلی دوره‌های روزانه و نوبت دوم (شبانه) دانشگاه‌ها […]

مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز دوم آذرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری اقدام کنند.

به گزارش یوپنا حسین توکلی،  اظهار کرد: مهلت ثبت نام و انتخاب کد رشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های تحصیلی دوره‌های روزانه و نوبت دوم (شبانه) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ ساعت ۲۴ امشب سه شنبه دوم آذرماه جاری پایان می‌پذیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: بدیهی است آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نموده‌اند می‌توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ امشب سه شنبه دوم آذرماه جاری با مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjash.org مراجعه و با رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در اطلاعیه‌های منتشره در این سازمان در صورت واجد شرایط بودن به انتخاب حداکثر ۵۰ رشته کد محل اقدام و کد رشته‌ محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت کنند.

دکتر توکلی همچنین خاطر نشان کرد: داوطلبانی که قبلا نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته اقدام نموده‌اند در صورت تمایل می‌توانند برای ویرایش کد رشته محل‌های انتخابی در این مهلت تعیین شده اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تاکید کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز سه شنبه دوم آذرماه جاری تعداد ۲۰ هزار و ۳۶۶ داوطلب در این مرحله تکمیل ظرفیت ثبت نام و انتخاب رشته نموده‌اند.

منبع: ایسنا