گزارش کامل برنامه نود برای تیم ملی
گزارش کامل برنامه نود برای تیم ملی

عادل فردوسی‌پور در این برنامه به بررسی عملکرد تیم ملی در راه جام جهانی، گفت‌وگو با منتظری و دیدارهای جام حذفی پرداخت.

به گزارش “ورزش سه”، برنامه نود دوشنبه شب(یکم آذر ماه) ساعت ۲۲:۴۹ آغاز شد که فردوسی‌پور در ابتدا گفت‌وگوی مفصلی با پژمان منتظری مدافع تیم ملی انجام داد و علاوه بر آن عملکرد ملی پوشان و مسیرشان تا جام جهانی ۲۰۱۸ را آنالیز کرد؛ بررسی بازی‌های جام حذفی و تخلف در حضور بازیکنی که ITC نداشت ولی لیگ سیزدهم برای ملوان بازی کرد نیز از دیگر بخش‌های نخستین برنامه نود در ماه آذر بود.
نظرسنجی برنامه نود
«آیا تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود می‌کند؟»؛ این سوالی است که برنامه نود مطرح کرده و مخاطبان آن می‌توانند با انتخاب یکی از گزینه‌های بله یا خیر نظرشان را اعلام کنند.

 


آنچه در برنامه نود امشب می‌بینید:
– بازی تیم ملی بدون گل در گل و لای مالزی
– بررسی شانس صعود تیم ملی به جام جهانی و شرایط مشابه طی ادوار قبل
– غیبت محسوس ایران در فهرست برترین‌های فوتبال آسیا و دشمنی AFC
– برو به چپ، بچرخ و …؛ داور بازی استقلال و صبا به رحمتی چه گفت؟

 

* نخستین گزارش برنامه نود به تماشاگران پُر انرژی ایرانی و بارندگی شدید در سرمبان مالزی اختصاص داشت.

 

سوریه ۰ – ایران ۰

 

* نکات بازی
ایران بهترین خط دفاع تیم‌های آسیایی در مرحله مقدماتی جام جهانی
تقابل بهترین خط دفاع و بدترین خط حمله گروه
بازی ایران و سوریه کم گل‌ترین بازی گروه
ایران بدون شکست در ۲۹ بازی اخیر

 

حواشی کامل بازی سوریه – ایران

 

منتظری: جایی جز استقلال ندارم که برگردم
پژمان منتظری مدافع تیم ملی ایران مهمان حضوری برنامه نود بود که در ابتدای گفت‌وگوی خود پیرامون بازی با مالزی اظهار کرد: همه چیز را همه دیدند که چه اتفاقاتی افتاد؛ یکی از بدترین اردوهای من در ۱۳-۱۲ سال اخیر بود و واقعا هیچ چیز از هتل، زمین بازی، شرایط جوی و … سر جایش نبود؛ متاسفانه ایران ضرر بزرگی با از دست دادن دو امتیاز کرد که امیدوارم در آینده دردسرساز نشود.
او ادامه داد: نمی‌شود در مورد این بازی صحبت کرد؛ باید بگذاریم کنار؛ همین که بچه‌ها توانستند یکی، دو موقعیت ایجاد کنند کار بزرگی کردند؛ واقعا مطمئن بودیم سوریه را با اختلاف زیادی شکست می‌دهیم و می‌خواستیم تکلیف جام جهانی را مشخص کنیم؛ دعا می‌کردیم بارندگی نشود اما اینطور شد؛ نمی‌دانم شاید کوتاهی انجام شده است.
مدافع تیم ملی ایران اضافه کرد: چرا این بازی انجام شد؟ کمترین کار آن صبر کردن تا ۲۴ ساعت بعد بود؛ توپ واقعا یک سانتی متر بلند نمی‌شد؛ از طرف دیگر سوریه‌ای‌ها می‌خواستند بازی برگزار شود چون به نفع‌شان بود؛ در کنفدراسیون فوتبال آسیا ایران قدرت ندارد و اتفاقات بد برای ایران می‌افتد؛ کادر فنی تیم ملی و بازیکنان این مسئله را می‌دانند.
منتظری با بیان اینکه تمام بازیکنانی که به اردوی تیم ملی می‌آیند آماده هستند، ابراز کرد: واقعا خوشحال می‌شوم بچه‌ها با این انرژی تمرین می‌کنند؛ همه می‌گویند به جام جهانی می‌رویم ولی همین موقع‌ها است که به مشکل می‌خوریم؛ اگر روبه‌روی قطر به مشکل بخوریم همه چیز شاید عوض شود؛ ما حداقل ۱۰ امتیاز دیگر می‌خواهیم که کار سختی است؛ تمام این مسائل دلیل نمی‌شود که تیم ملی به جام جهانی می‌رود چون مشکلات ریز و درشتی دارد؛ اگر فکر کنیم تیم ملی خوبی با کادر باهوش و بازیکن داریم نمی‌شود؛ باید به این تیم اهمیت دهند تا جواب محبت مردم داده شود.

 

* بعد از بخش اول گفت‌وگوی منتظری و به دلیل بازی تیم ملی در زمین نامناسب و گل و لای مالزی در دیدار با سوریه، گزارشی از بازی‌های قدیمیِ تیم ملی و باشگاه‌های ایرانی در هوای بارانی و زمین‌های خیس و بارانی پخش شد.

 

بازی های جالب در شرایط آب و هوایی عجیب

 

منتظری در ادامه صحبت‌های خود گفت: انقدر مشکل در تیم ملی داریم که نمی‌شود راجع به آن صحبت کرد؛ مسؤولان باید حمایت کنند تا در ادامه راه برای رفتن به جام جهانی به مشکل نخوریم؛ تیم ما از دور قبل بهتر شده است؛ تیم چهار سال قبل باتجربه‌تر بود اما حالا جوانان باانگیزه‌ای داریم که به دنبال پیشرفت هستند.
او تصریح کرد: متاسفانه بازی دوستانه کمی داریم و این جوانان نیاز به دیدارهای تدارکاتی دارند تا کسب تجربه کنند؛ امیدواریم با این مشکلات به جام جهانی برویم چون برای جوانان تیم ملی هم خوب است و موجب ترانسفر شدنشان می‌شود.
مدافع تیم ملی ایران با تاکید بر اینکه بازیکنان باکیفیتی در تیم ملی و خط دفاع هستند، عنوان کرد: مهم‌ترین کار آقای کی‌روش دادن روحیه مسؤولیت پذیری برای بازیکنان است؛ یکی از نقاط قوت بازیکنان ایران همین حس مسؤولیت پذیری در تمام نقاط زمین است، نه فقط خط دفاع؛ هیچکدام از بازیکنان تیم ملی حاشیه امنیت بازی ندارند؛ اگر در تمرینات فکر کنی فیکس هستی اما خوب تمرین نکنی از ترکیب اصلی خط می‌خوری؛ همه برای حضور در جمع ۱۱ نفر می‌جنگند و نمی‌خواهند از تیم ملی خط بخورند.
منتظری یادآور شد: اردوی اولی که سردار آزمون به تیم ملی آمد شرایط خوبی نبود ولی در دومین اردو متحول شد و انقدر سرحال بود حتی خودش هم تعجب کرد؛ واقعا آزمون و دیگر جوانان تیم ملی به دنبال پیشرفت هستند.
این مدافع باتجربه اظهار کرد: میلاد محمدی هم می‌خواهد پیشرفت کند و وقتی با او صحبت می‌کنی در چشمانش مشخص است می‌خواهد به شرایط بهتری برسد؛ وحید امیری نیز بازیکن کاملی است و همیشه در خدمت تیم بوده است، برای مثال بازی که تمام می‌شود هیچ توانی برای او نمی‌ماند؛ سید جلال حسینی هم الگوی خوبی برای بازیکنان به حساب می‌آید و به شرایط خود اهمیت می‌دهد؛ یکی از سخت‌ترین کارهای یک بازیکن ۱۰ سال بازی کردن در یک سطح است که سید جلال به آن رسید.

 

* یکی دیگر از گزارش‌های برنامه نود به ناتوانی فدراسیون فوتبال ایران در تصمیماتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا به ضرر ایران می‌گیرد اختصاص یافت.

 

خصومت کنفدراسیون آسیا با فوتبال ایران

 

منتظری در سومین بخش از گفت‌وگوی خود به تمجید از توانایی اعضای تیم ملی در راهیابی به جام جهانی و صعود از دور اول گروهی، ابراز کرد: ما نیاز به آماده‌سازی داریم درحالی که همیشه کمپ تمرینی خوب نداشتیم، اردوی مناسب برگزار نکردیم و تمام این اتفاقات افتاده است؛ باید لباس‌های تیم ملی زودتر تغییر می‌کرد؛ خودِ کی‌روش این دعواها را برای تیم ملی می‌کند و بخاطر این دلسوزی‌های او است که بازیکنان با جان و دل به میدان می‌روند.
او تصریح کرد: این تیم راحت می‌تواند به جام جهانی برود و دوست ندارم مردم برای این موفقیت حرص بخورند؛ همه باید کمک کنند این اتفاق مهم بیفتد و تیم ملی به جام جهانی برود.
مدافع تیم ملی ایران اظهار کرد: همین که توانستم بدون مصدومیت به مقدماتی جام جهانی برسم خوشحال هستم؛ خدا را شکر آسیب دیدگی کتفم بعد از عمل بهتر شده است؛ غیر از عمل خوبی که انجام دادم، به بهترین بیمارستان قطر رفتم و گفتند تا سه ماه نمی‌توانم به میادین برگردم ولی پزشکان تیم ملی من را زودتر به میادین برگرداندند.
منتظری پیرامون زمان بازگشتش به ایران گفت: موقع برگشتنم به ایران است و جایی به جز استقلال ندارم(با خنده)؛ اما باید دید شرایط چطور می‌شود.

 

او در خصوص آپارتمان پُر داستانی که از باشگاه استقلال گرفته بود، گفت: یک ساختمان اداری بود نه مسکونی؛ به غیر از آن گفتند ساختمان ۲۵۰ میلیون تومان ارزش دارد که ۵۰ میلیون تومان به غیر از بدهی‌های مالیاتی برای آن دادیم؛ بعدها به من گفتند که ارزش این ساختمان بالای ۶۰۰ میلیون تومان است که گفتم آن را بردارید و ۴۰۰ میلیون تومان به من بدهید؛ این حرف‌ها درست نیست.

 

گفتگو ویژه و شنیدنی با پژمان منتظری

 

ماجرای آپارتمانی که پژمان منتظری از استقلال گرفت!

 

* بازی‌های تیم‌های ملی ایران در راه جام جهانی از سال ۱۹۹۸ تاکنون بخش دیگری از گزارش‌های برنامه نود بود که پخش شد.

 

شرایط ایران در تمام ادوار مقدماتی جام جهانی بعد از مرحله رفت

 

* بازی‌های بازیکنان لژیونر ایرانی در لیگ ستارگان قطر، لیگ روسیه، لیگ اردیویسه هلند و پلی‌آف لیگ نروژ پخش شد.

 

بررسی عملکرد لژیونرها 

 

* اتفاقات پُر حاشیه و مشکوک به تبانی آخرین دیدار فصل گذشته لیگ دسته دوم بین اکسین البرز و نفت امیدیه که با برتری ۶ بر صفر نماینده امیدیه برابر تیم صعود کرده اکسین همراه بود در گزارش و مصاحبه با فیروز کریمی، علی لطیفی و مهدی پاشازاده پخش شد.

 

بررسی تبانی و برد جنجالی نفت امیدیه مقابل اکسین

 

* استقلال تهران ۰(۵) صبای قم ۰(۳)
– نکات بازی
صبا در ۶ سال اخیر موفق به شکست استقلال نشده است.
استقلال با پادووانی در ۵ بازی فقط یک گل خورده است.
استقلال ضعیف‌ترین خط حمله با ۳ گل زده را دارد.
استقلال در ۶ فصل اخیر موفق به صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی شده بود.
مرفاوی تنها یک بار موفق به شکست استقلال شده است.
صبا بدون گل خورده حذف شد.
حاج‌محمدی: نمی‌دانم چرا این اتفاقات می‌افتد؛ برای دومین بار است این اتفاق باعث می‌شود از روی نیمکت به بالا بروم.
فنایی: شمارش ما هفت نفر بود اما دیدیم حاج‌محمدی حق نشستن روی نیمکت نداشت چون اسم زکی‌پور رد شده بود.
خرمگاه: شوکه شدم که حاج‌محمدی در لیست نبود؛ باید از آقای عبداللهی بپرسید.

 

لک: نه حرکتی انجام دادم و نه کاری کردم اما انقدر جنجال شد.
عنایتی: دردی در بدن بازیکن ما بود که به زمین می‌افتاد؛ وگرنه وقت تلف نمی‌کرد.
مرفاوی: بازی‌ای که بچه‌ها انجام دادند با منطق و خوب بود و فکر می‌کنم اگر بازی به ضربات پنالتی هم کشیده نمی‌شد استقلال تا صبح هم گل نمی‌زد؛ اشتباه داور بود به لک کارت داد.
منصوریان: باز کردن خط دفاعی صبا سخت بود اما بازیکنانمان نمایش خوبی داشتند و بازی در دست ما بود.

 

حواشی کامل بازی استقلال – صبا

 

بررسی پرونده بازیکنی که ITC او صادر نشده بود
صادق درودگر مدیرعامل پیشین ملوان انزلی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود در خصوص ایگور وایتزر بازیکن لیگ سیزدهم ملوان که پنج بازی برای این تیم بدون داشتن ITC انجام داد و اکنون فیفا به این موضوع انتقاد کرده است، گفت: قبلا به صورت حالا ITC انقدر سریع صادر نمی‌شد و ما با مسیر قانونی و نامه به فدراسیون فوتبال این بازیکن را جذب کردم.
او ادامه داد: نامه‌های ما به صورت قانونی بوده است؛ شما(فردوسی‌پور) دنبال برچسب زدن نباشید چون در اینصورت تا صبح هم حرف بزنم بی‌فایده است؛ قرارداد این بازیکن سی و یکم مردادماه سال ۹۲ ثبت شده و مقابل استقلال خوزستان به عنوان یار تعویضی بازی کرده است.
درودگر تصریح کرد: کارت این بازیکن صادر نمی‌شد تا اینکه مدیر نقل و انتقالات ما روز بازی با کارت این بازیکن آمد ولی پس از چند مسابقه دیدیم او بدرد نمی‌خورد و قراردادش را فسخ کردیم؛ بیشترین اشتباه را در این زمینه بنده به عنوان مدیرعامل انجام دادم.
مصطفی شهبازی مسؤول نقل و انتقالات سازمان لیگ نیز در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود عنوان کرد: از سال ۸۸ با نظارت فدراسیون فوتبال تاکنون ITC گرفتن بازیکنان برعهده باشگاه‌ها بوده است و نقل و انتقالاتشان را انجام می‌دادند؛ متاسفانه مسؤول وقت ملوان براثر تغییر مدیریتی باشگاهشان آن اتفاقات به وقوع افتاد.
او ادامه داد: برای ثبت قرارداد اصلا ITC لازم نیست؛ آقای کرامتی رابط باشگاه ملوان انزلی بود و باید این کار را انجام می‌داد.
محمدرضا کسرایی مسوول امور بین‌الملل سازمان لیگ برتر نیز در این باره اظهار کرد: چهاردهم مردادماه ۹۲ آقای درودگر می‌خواهیم این بازیکن را جذب کنیم ولی ما می‌گوییم نیاز به ثبت قرارداد دارد.
او اضافه کرد: سه، چهار ماه قبل ما و باشگاه ملوان نامه‌ای از فیفا به همین خاطر و محرمانه گرفتیم؛ ما به سازمان لیگ مراجعه کردیم که در سوابق او ITC و TMS نبوده است و از طرف دیگر ما در حوزه بین‌الملل ندیده بودیم این بازیکن بازی کند و مدارک کاملمان را به فیفا ارسال کردیم.

 

گفتگو جنجالی پیرامون بازیکن خارجی بدون ITC ملوان

 

* در گزارشی به وضعیت مصدومان پُر تعداد بازیکنان لیگ برتر که تا هفته دهم  ۹ پارگی رباط صلیبی برای آنها اتفاق افتاده پرداخته شد.

 

بررسی آمار مصدومیت های زیاد در فوتبال ایران

 

* تراکتورسازی ۲ برق جدید شیراز ۰

 

رضایی: هدف ما کسب تجربه بود تا از آن به نحو احسن در لیگ دسته دوم استفاده کنیم.
قلعه‌نویی: نیمه اول خوب نبودیم اما نیمه دوم بهتر شدیم ولی باز هم بعد از زدن گل روندمان نزولی شد؛ با این حال جام حذفی همین است و باید به برتری رسید.
* فولاد خوزستان ۰(۲) نفت و گاز گچساران ۰(۳)

 

انصاری: یک پنالتی مسلم برای ما نگرفت؛ شاید گل نمی‌شد ولی شانس گلزنی به ما می‌داد.

 

یزدی: ما برنامه داشتیم؛ بازیکنی به زمین آوردیم که پنالتی بزند؛ دروازه‌بان هم در روز خوب در جریان بازی و پنالتی خوب کار کرد.
فریسات: موقعیت‌های خوبی داشتیم اما آنها تبدیل به گل نشد و هر تیمی از فرصت‌ها استفاده نکند بازنده است.

 

* جایزه ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا به علیرضا فغانی و کمک‌هایش رضا سخندان و منصوری به عنوان برترین داوران آسیا موجب شد AFC گزارشی از این داوران ایرانی تهیه کند که برناه نود نیز آن را پخش کرد.

 

جایزه ویژه داوری کنفدراسیون فوتبال آسیا در دستان علیرضا فغانی

 

کارشناسی داوری

 

– ایران و سوریه

 

گلی که رضا قوچان‌نژاد زد آفساید بود.
– استقلال تهران و صبا

 

گل فرشید اسماعیلی به درستی آفساید اعلام شد.

 

کارشناسی داوری بازی استقلال – صبا

 

– تراکتورسازی و برق جدید شیراز

 

برخورد ادینیو با مدافع مقابلش بیرون از محوطه جریمه اتفاق افتاد.
خطایی که پیش از گل اول تراکتورسازی گرفته شد به درستی بود.

 

– فولاد خوزستان و نفت و گاز گچساران

 

ساسان انصاری تمارض کرد و برای این کار باید به او کارت زرد دوم داده می‌شد.
در یک صحنه دیگر هم خطای پنالتی روی انصاری اتفاق نیفتاد و دروازه‌بان نفت و گاز فقط توپ را مهار کرد.
دروازه‌بان نفت و گاز برای مهار یک پنالتی حدود ۲ متر جلو آمد و باید تکرار آن اعلام می‌شد.

 

* آلومینیوم اراک ۱ سپاهان ۲

 

ویسی: تجربه خوبی از تیم‌های حذف شده داشتیم و می‌دانستیم شاید آن بلا سرمان بیاید ولی در وقت اضافه خوب کار کردیم.
مهابادی: شانس پیروزی داشتیم ولی برخی لحظات بازیکنان دقت لازم را نداشتند و متاسفانه یک پنالتی از دست دادیم؛ مردم اراک و تیم آلومینیوم شایسته تقدیر ویژه و قدردانی هستند.

 

ذوب‌آهن ۳ ماشین‌سازی ۲

 

حسینی: بچه‌های ما اصلا رو به بازی مستقیم نیاوردند و با برنامه و تلاش زیاد به پیروزی رسیدند.
خطیبی: به یکی، دو نفر از بازیکنان و بی‌دقتی آنها ضربه می‌خوریم؛ دروازه‌بان ما خوب کار نکرد و در حد لیگ برتری نیست.

 

کارشناسی داوری

 

– آلومینیوم اراک و سپاهان

 

توپ به سینه علی احمدی برخورد کرد و تماسی با دست او در لحظه ورود به دروازه سپاهان نداشت.
زننده گل تساوی آلومینیوم به نظر می‌رسد در آفساید است.
کولی‌بالی در میانه زمین روی مهاجم آلومینیوم خطا کرد.
پنالتی اعلام شده برای آلومینیوم به درستی اعلام شد.

 

– ذوب‌آهن و ماشین سازی

 

دقیقه ۲۷ ذوب‌آهن گل درستی زد اما کمک داور به اشتباه آفساید اعلام کرد و تمرکز نداشت.
دقیقه ۵۵ برخورد مدافع ذوب‌آهن و مهاجم ماشین‌سازی خطای پنالتی بود.
بنگستون دقیقه ۶۲ خطا کرد ولی اخطار نداشت.
پیش از گل سوم ذوب‌آهن اتفاق خاصی نیفتاد و خطایی رخ نداد.

 

نفت مسجد سلیمان ۱ سایپا ۲

 

فرکی: ما دنبال حملات حریف بودیم تا راحت‌تر کار کنیم؛ روی گل به خودی حریف بردیم ولی صعود کردن اهمیت داشت.
بختیاری‌زاده: بازیکنان ما خیلی خوب کار کردند و نمایش بهتری از لیگ یک داشتند.
نفت تهران ۴ شهرداری فومن ۰
دایی: می‌توانستیم دو، سه گل دیگر بزنیم؛ شهرداری تیم قابل احترامی بود و خوب جنگید.
فلاح: روی اشتباهات داوری دو گل خوردیم؛ بازیکنان از فرصت‌ها استفاده نکردند ولی تیم حریف روی تجربیاتش به گل دست یافت.

 

اتفاقات لغو بازی شهرداری ماهشهر و گسترش فولاد

 

کمالوند: ما آماده بازی هستیم تا دقایقی دیگر تیم حریف حاضر شود؛ فدراسیون فوتبال مرجع فوتبال ایران است و به هر دو هیأت فوتبال نامه زدند؛ وقتی مشخص شد حریف ما تیم ماهشهر است فردای بازی بعد جام حذفی این خبر را به ما دادند.
باقریان: به ما گفتند یا بازی در ماهشهر برگزار می‌شود یا در مسابقه حاضر نمی‌شویم؛ حق مردم ماهشهر بود که در ورزشگاه خودشان بازی برگزار شود.
دانش‌پور(سرپرست تیم شهرداری ماهشهر): تمام کمبودها را برطرف کرده بودیم و نقایص ورزشگاه برطرف شده بود؛ گفتند آماده باشید و ما هم به همین دلیل اطلاع‌رسانی کردیم تا مردم به ورزشگاه ماهشهر بیایند.

 

باقری‌نیا: همه ما آماده بودیم ولی بازی برگزار نشد
مجید باقری‌نیا در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود با بیان اینکه همه ما آماده برگزاری بازی با گسترش فولاد بودیم، اظهار کرد: قرار بود پخش مستقیم تلویزیون شود و بازیکنان ما با انگیزه زیادی آماده بودند ولی همه چیز دست به دست هم داد و این فرصت را از ما گرفتند.
او ادامه داد: روز بیست و پنجم آبان گفتند بازی در ماهشهر است ولی فردای آن روز مسؤولان شهر ما گفتند باید به امیدیه برویم.

 

بهروان: ۲ ناظر به ماهشهر فرستاده بودیم
غلامرضا بهروان رئیس سازمان مسابقات لیگ برتر در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود پیرامون دلایل عدم برگزاری بازی شهرداری ماهشهر و گسترش فولاد در جام حذفی عنوان کرد: روز قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفتیم اگر ورزشگاه ماهشهر استانداردهای لازم را نداشته باشد مسابقه در آن انجام نمی‌شود؛ کارشناس ما رفت و موارد را به آقایان گفت؛ ما اعلام کردیم اگر آنها آماده شد شخص دیگری می‌فرستیم که آقای فرجی نماینده ما گفت چمن مناسبی ندارد، رختکن برای این دیدار خوب نیست، جایگاه تماشاگر کم است و … .
او ادامه داد: ما به احترام مردم فهیم ماهشهر نزدیک‌ترین مکان را برای برگزاری بازی انتخاب کردیم و به آنها گفتیم به امیدیه بروید.
شهردار ماهشهر: فدراسیون به گسترش فولاد کمک کرد
غلامحسین کمایی شهردار ماهشهر در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه نود ابراز کرد: ما مسائل مطرح شده را قبول نداریم؛ آقای فرجی نماینده سازمان لیگ وقتی ماهشهر را ترک کرد موافق برگزاری بازی بود ولی نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاد؛ تیم‌های مختلفی به ورزشگاه ما می‌آیند چون رختکن و زمینش بهتر از استادیوم امیدیه است؛ اقدامات امنیتی هم در ماهشهر انجام گرفته بود ولی کمتر از یک ساعت پیش از شروع مسابقه می‌گویند باید بازی در امیدیه باشد ولی با دو بار بازدید از ماهشهر این حرف را نمی‌زنند؛ انتظار می‌رفت این دیدار در ماهشهر انجام شود و حتی فرماندار شهر نیز یک روز پیش از بازی با بازیکنان صحبت کرده بود.
او ادامه داد: تیم ما شایسته بود و می‌توانست موفق شود؛ حرکت فدراسیون کمک به تیم گسترش فولاد تبریز بود؛ اننتظار داریم مسؤولان رسیدگی کنند و این برخوردها با تیم ما انجام نشود.

 

* بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در نظرسنجی برنامه نود شرکت کردند که حدود ۹۵ درصد معتقد بودند تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود می‌کند.
برنامه نود این هفته ساعت ۲:۲۵ بامداد روز سه‌شنبه(دوم آذرماه) خاتمه یافت.