مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور تمدید شد
مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور تمدید شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام برای آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۸ آذرماه جاری می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام کنند. به گزارش یوپنا به نقل از ایسنا دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: به منظور […]

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام برای آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۸ آذرماه جاری می‌توانند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

به گزارش یوپنا به نقل از ایسنا دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (نوبت هفدهم) اقدام ننموده‌اند، مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۸ آذرماه جاری تمدید شد.

وی در ادامه تصریح کرد: به کلیه داوطلبان علاقه‌مند به ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور که تاکنون در این آزمون ثبت‌نام ننموده‌اند اکیداً توصیه می‌شود که در مهلت تمدیدشده و حداکثر تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۸ آذرماه جاری به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون اقدام کنند.

دکتر توکلی همچنین یادآور شد: تا ساعت ۱۱ امروز شنبه ۱۳ آذر ماه جاری تعداد ۲۶ هزار و ۵۸۵ داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبانی که قبلاً برای آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ثبت‌نام کرده‌اند در صورت تمایل می‌توانند در مهلت تمدید شده نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.