۳۰ آذر آخرین فرصت ثبت نام آزمون دکتری ۹۶
۳۰ آذر آخرین فرصت ثبت نام آزمون دکتری ۹۶

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری نیمه ‌متمرکز (Ph.D) سال ۹۶ تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد ساعت ۲۴ فردا(سه شنبه) پایان می یابد.

به گزارش یوپنا حسین توکلی افزود: به همه داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند توصیه می شود در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت نام اقدام کنند.
وی گفت: آن دسته از داوطلبانی که متقاضی پذیرش در دانشگاه آزاد هستند نیز ضرورت دارد نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات و کدرشته های امتحانی بر اساس اطلاعیه های سازمان سنجش و دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش افزود: به عبارت دیگر تمامی داوطلبان آزمون دکتری سال ۹۶ اعم از اینکه پیش از این در سایت دانشگاه آزاد ثبت نام کرده و یا ثبت نام نکرده اند، باید با ورود به سایت سازمان سنجش در این آزمون ثبت نام کنند.
وی با بیان اینکه تاکنون ۱۵۲ هزار و ۵۲ داوطلب به ثبت نام اقدام کرده اند، یادآور شد: داوطلبانی که پیش از این نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کرده اند هم تا ۳۰ آذر ماه مهلت دارند نسبت به مشاهده و اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.
آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۹۶ روز جمعه ۶ اسفند سال ۹۵ در هفت گروه آموزشی و ۲۴۴ کدرشته امتحانی برگزار می شود و برگه راهنما و پرینت کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه سوم اسفند تا پنجشنبه پنجم اسفند ماه در سایت سازمان سنجش قرار دارد.

منبع: ایرنا