شهید عالی فرمانده گردان بخش کورین از تیپ ۱۱۰ سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بود که ۳ شب پیش، در شب میلاد حضرت علی(ع) در مسیر زاهدان به کورین به ضرب گلوله ۲ تروریست تکفیری به شهادت رسید.

مراسم تشییع پیکر شهید “روح‌الله عالی” با حضور گسترده مسئولان کشوری و استانی اقشار مختلف مردم شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری «یوپنا»، مراسم تشییع پیکر شهید “روح‌الله عالی”، فرمانده گردان بخش “کورین” شهرستان زاهدان صبح امروز با حضور گسترده مسئولان کشوری و استانی اقشار مختلف مردم شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.

پیکر مطهر این شهید تکاور با حضور سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و مردم شهیدپرور سیستان و بلوچستان از مسجد جامع تا گلزار شهدای زاهدان تشییع شد و سپس در این گلزار به خاک سپرده شد.

به گزارش «یوپنا»، شهيد روح الله عالي دانشجوي رشته جغرافيا دانشگاه پيام نور مركز زاهدان بود.

بر اساس این گزارش، شهید عالی فرمانده گردان بخش کورین از تیپ ۱۱۰ سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بود که ۳ شب پیش، در شب میلاد حضرت علی(ع) در مسیر زاهدان به کورین به ضرب گلوله ۲ تروریست تکفیری به شهادت رسید.

شهید روح‌الله عالی که موجب امنیت کامل بخش کورین شده بود در حالی که قصد داشت جهت تامین امنیت در کنار نیروهایش در طرح امنیت حضور پیدا کند، به شهادت رسید.

در ادامه تصاویر مراسم تشییع و خاکسپاری شهید روح‌الله عالی را مشاهده می‌کنید: