وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه مگر می‌شود مردم را از استفاده از شبکه‌های مجازی منع کرد،گفت: معتقدیم فضای مجازی می‌تواند بدون هزینه‌های بالا از جمله پول کاغذ و پوستر ، محلی برای تبلیغ کاندیداها باشد.

به گزارش یوپنا به نقل از ایلنا محمود واعظی ، در پاسخ به این مسئله که شنیده شده برخی نهادها در آستانه انتخابات خواهان فیلتر برخی شبکه‌های مجازی از جمله تلگرام هستند، گفت: من نشنیده‌ام که تاکنون نهادی چنین تصمیمی داشته باشد اما به هرحال سیاست نظام بر این است که از هر طریقی که مردم از برنامه کاندیداها آگاه می‌شوند از آنها استفاده کنند.

وزیر ارتباطات گفت: دلیلی برای فیلتر تلگرام وجود ندارد. مگر می‌شود مردم را از استفاده از شبکه‌های مجازی منع کرد.

او افزود: آنچه ما به عنوان وزارت ارتباطات و دولت با آن مخالف هستیم و برایمان فضای مجازی و غیرمجازی تفاوتی ندارد تخریب است. ما می‌گوییم نباید فضای مجازی ابزاری برای تخریب شخصیت‌ها شود. ما معتقدیم فضای مجازی می‌تواند بدون هزینه‌های بالا از جمله پول کاغذ و پوستر محلی برای تبلیغ کاندیداها باشد.

وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: مردم هم باید به برنامه‌های کاندیداها رای بدهند. الان متاسفانه موجی راه افتاده است و برخی گروه ها بدون هیچ اساس و اصولی با عدد و رقم‌های ساختگی دولت را تخریب می‌کنند، این درست نیست برای همین من فکر می‌کنم فضای مجازی باید باز باشد تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.