انقلاب اسلامی به دنبال عزت‌خواهی و مردم‌سالاری است
انقلاب اسلامی به دنبال عزت‌خواهی و مردم‌سالاری است

قائم مقام رئیس بسیج اساتید کشور با بیان اینکه ۲۶۰ کانال ماهواره به دنبال جنگ شناختی برای تغییر باورها هستند، گفت: انقلاب جمهوری اسلامی به دنبال مردم سالاری و عزت خواهی است و این انقلاب پایدار خواهد بود.

به گزارش یوپنا، محمدرضا ابن‌الدین حمیدی قائم مقام رئیس بسیج اساتید کشور در نخستین اجلاس سراسری اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور با عنوان انقلاب اسلامی، خودباوری و موفقیت که بعداز ظهر امروز برگزار شد، گفت: صحبت‌های خود را با عنوان یک سوال شروع می‌کنم چرا انقلاب اسلامی دارای دشمنان زیادی است که در پاسخ باید بگویم انقلاب ما در طول دوران خود همیشه درگیری بین رژیم حاکم و مردم را سرکوب می‌کرد که در روزهای ۱۹ تا ۲۱ بهمن نمونه بارز آن است.
وی ادامه داد: هویت انقلاب ما با هویت تمام انقلاب‌های دیگر متفاوت است زیرا دشمنان بر این اعتقاد هستند که ما برای آزادی خواهی می‌‌جنگیم که این ایدئولوژی غرب است.
قائم مقام رئیس بسیج اساتید کشور تصریح کرد: انقلاب ما از جنس فرهنگی است و به قول شهید بهشتی انقلاب ارزش‌هاست؛ موضوع فرهنگی در ذهن قرار دارد و این انقلاب برای تربیت نیروی انقلابی شکل گرفته است که امروز دشمنان در تضعیف این مسأله کار می‌کنند. در واقع ما برای تحول در فرهنگ انقلاب کردیم نه برای تحول در اقتصاد که این موضوع حائز اهمیت است.
ابن‌الدین اضافه کرد: بسیاری از مردم در جهان به این نتیجه رسیده‌اند که مبنای انسانی غرب، پوشالی است و هیچ ارزش درونی و انسانی در آن وجود ندارد. اکنون ۲۶۰ کانال ماهواره‌ای به دنبال جنگ شناختی برای تغییر باورها هستند. اما انقلاب ما به دنبال مردم سالاری و عزت‌خواهی است و به دست هیچ کسی از بین نخواهد رفت.
وی در پایان به خاطره‌ای از زمان انقلاب اشاره کرد و افزود: در حد فاصله ۱۹ تا ۲۱ بهمن یگانی نظامی برای سرکوب نیروی های ارتشی هما فرا آمده بودند که با پشتیبانی مردم، یگان نظامی سرکوب شدند.