نباید با رای خود دولت را به کسانی سپرد که مشکلات مردم را درک نمی‌‌کنند
نباید با رای خود دولت را به کسانی سپرد که مشکلات مردم را درک نمی‌‌کنند

مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور با اشاره به اهمیت حضور در پای صندوق‌های رای گفت: باید کسی را انتخاب کرد که وضعیت کشور را بهتر کند؛ نباید با رای خود دولت را به کسانی سپرد که مشکلات مردم را نمی‌دانند و به فکر وضعیت مردم نیستند.

به گزارش یوپنا علیرضا پارسا مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور در گفت وگو با خبرنگار گروه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس با بیان اینکه مشارکت مردمی در انتخابات در تعاملات جهانی رئیس جمهور آینده تاثیر زیادی دارد، گفت: رکن انقلاب ما جمهوریت است که بر مبنای اسلام معنا پیدا کرده و حضور مردم در انتخابات جمهوریت را معنا می بخشد.

وی افزود: باید کسی را انتخاب کرد که وضعیت کشور را بهتر کند؛ نباید با رای خود دولت را به کسانی سپرد که مشکلات مردم را نمی‌دانند و به فکر وضعیت مردم نیستند.

پارسا با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات برکات بسیاری برای آینده کشور در دو بعد داخلی و خارجی دارد، تصریح کرد: هم اکنون رسانه های بیگانه و معاند و دشمنان برای ناامید کردن مردم با تمام توان تلاش می‌کنند و این وظیفه ما برای بیان مسائل و پاسخ به شبهات را بسیار سنگین تر می‌کند.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور خاطر نشان کرد: امیدواریم که انتخابات پیش‌رو به نفع ملت برگزار شود، امام فرمودند کسی را انتخاب کنید که حامی مستضعفان باشد برای همین نباید کسی را انتخاب کنیم که زندگی و تفکر اشرافی داشته باشد.