نامگذاری سالن شورای مرکز تهران جنوب به نام مرحوم دکتر پارسا
نامگذاری سالن شورای مرکز تهران جنوب به نام مرحوم دکتر پارسا

سالن شورای دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب با حضور مسولین و خانواده مرحوم دکتر علیرضا پارسا به نام وی نامگذاری شد.

به گزارش یوپنا به نقل از  روابط عمومی مرکز تهران جنوب دکتر جهان بخش معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در این نشست ضمن تقدیر از اقدامات شایسته مرحوم پارسا اظهار داشت: دکتر پارسا با تمام وجود برای دانشگاه پیام نور تلاش خاضعانه و فروتنانه انجام داد و بدون اینکه نامی از ایشان برده شود.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور همچنین گفت: افتخار می کنم که که همراه و همیار ایشان بوده ام و امیدواریم که بتوانم حافظ میراث وی باشم.
مسول نهاد رهبری: دکتر پارسا در رفتار و عمل بسیجی بود
حجت الاسلام نبوی مسول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور به برخی از ویژگی های ممتاز و برجسته دکتر پارسا اشاره کرد و افزود: از ویژگی های ممتاز وی دغدغه مندی دینی، ارزشی، انقلابی بود و در این راه به دنبال کارهایی بود که قدمی برای تحقق آنها بردارد.
وی همچنین اظهار داشت: دکتر پارسا در رفتار و عمل بسیجی بود، رهبر انقلاب در دیدارهای اخیر خود بر جهاد تبیین دانشگاهی تاکید داشت و وی به دنبال تبیین این جهاد در سطوح دانشگاهی بود.
حجت الاسلام نبوی همچنین بیان داشت: ویژگی دیگر دکتر پارسا اخلاص بود که کار را برای رضای خدا انجام می داد و به دنبال نام و نشان نبود.
مسول نهاد رهبری در پایان از اقدام شایسته دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برای زنده نگه داشتن یاد مرحوم تقدیر و تشکر کرد.
رئیس مرکز تهران جنوب: روحیه بسیجی به معنای تمام و مخلص در ایشان وجود داشت
دکتر محمد اورکی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب نیز در این نشست به تلاش های دکتر پارسا برای دانشگاه پیام نور اشاره کرد و افزود: روحیه بسیجی و انقلابی وی باعث شده بود که همیشه نگران دانشگاه باشد و دغدغه مسائل دانشگاه را داشته باشد.
وی همچنین گفت: یکی از مسائل مهمی که دکتر پارسا به آن توجه ویژه ای داشت مسائل فرهنگی بود و برای آن نیز اقداماتی خوبی انجام داد.
دکتر اورکی در پایان گفت: خدماتی که وی از دورترین مناطق محروم گرفته تا سطوح بالا انجام داد ضرورت توجه به یاد وی را دو جندان کرده است.
مشاور رئیس دانشگاه: دکتر پارسا فرزند انقلاب بود
دکتر امینی مشاور رئیس دانشگاه پیام نور نیز اظهار داشت: دکتر پارسا یکی از فرزندان انقلاب و امام خمینی بود که در رفتار و منش بسیجی مخلصی بود و اثرات مثبتی در دانشگاه پیام نور داشتند.
وی ادامه داد: مرحوم پارسا از پایه و مناطق محروم کشور با اخلاق بسیجی مراحل را طی کردند تا به مراتب بالا دست یافتند که در این موفقیت ها خانواده ایشان نقش مهمی در آن داشت.
دکتر امینی همچنین گفت: یاد و خاطره ایشان باید برای دانشجویان، اساتید و کارکنان به عنوان یک الگو قلمداد شود.
لازم به ذکر است که همسر مرحوم پارسا نیز در این نشست بر ویژگی های اخلاقی و ولایی ایشان را بر شمرد.
در پایان مراسم نیز سالن شورای دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب به نام ایشان نامگذاری شد.