افزایش ۲ برابری آثار رسیده به جشنواره ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته
افزایش ۲ برابری آثار رسیده به جشنواره ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته

رئیس دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره کشوری رویش دانشگاه پیام نور با اشاره به استقبال دانشجویان از این دوره جشنواره بیان کرد: پنجمین جشنواره کشوری رویش دانشگاه پیام نور که به میزبانی استان فارس در حال برگزاری است با افزایش چشم‌گیر ارسال آثار توسط دانشجویان نسبت به سال‌های گذشته همراه بوده است.

به گزارش یوپنا ، دکتر محمد حسن صیف با بیان اینکه مهلت آخرین ارسال آثار پس از چندین بار تمدید در ۱۷ بهمن ماه به پایان رسید، گفت: درحالی که شرایط کرونا بر غیر حضوری بودن دانشگاه‌ها تأثیر زیادی گذاشته است ولی نتوانست انگیزه دانشجویان را در ارسال آثار و مشارکت فعال در این دوره جشنواره کاهش دهد.
دکتر صیف افزود: بالغ بر چهار هزار آثار در ۵۴ زمینه از دانشجویان دانشگاه‌های‌ پیام نور سراسر کشور به دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره کشوری رویش این دانشگاه ارسال شده است که نسبت به سال‌ گذشته افزایش ۲ برابری داشته است.
وی با عنوان اینکه از ۲۰ بهمن ماه دبیرخانه جشنواره اقدام به داوری آثار خواهد کرد، در خصوص زمان اختتامیه این جشنواره گفت: در صورت حمایت مادی و معنوی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور اختتامیه این دوره از جشنواره در ۱۵ اسفندماه همزمان با میلاد با سعادت امام حسین (ع) به میزبانی استان فارس و شهر شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران، برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه جشنواره رویش فرصت بزرگی برای بروز توانمندی‌‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی دانشجویان پیام نور است، تأکید کرد: حمایت‌های مدیریت انقلابی دانشگاه پیام نور از شور و استقبال دانشجویان از جشنواره در پویایی جشنواره و دانشگاه و ترغیب شرکت‌کنندگان در فعالیت‌های اجتماعی و جمعی به ویژه در حوزه دانشجویی تأثیر بسزایی خواهد داشت.