طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه پیام نور؛ سرپرست معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور منصوب شد
طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه پیام نور؛ سرپرست معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور منصوب شد

دکتر فرید اجلالی طی حکمی از سوی دکتر ابراهیم تقی زاده به عنوان سرپرست اداری و مالی دانشگاه پیام نور منصوب شد.

به گزارش یوپنا، دکتر تقی زاده در مراسم تکریم و معارفه ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ و دلسوزانه دکتر علیزاده گفت: سلامت،پاکدستی، انضباط کاری و امانتداری از مهم ترین ویژگی های دکتر علیزاده است که در طول تصدی مسئولیت بیش از ۴ سال، وضعیت پایدار و با ثباتی را برای اداری و مالی دانشگاه پیام نور ایجادکرد.
وی با اشاره به شهریه پایین دانشگاه پیام نور اظهار داشت: این دانشگاه برای پرداخت هزینه ها و حقوق کارکنان نیازمند کسب درآمدهای اختصاصی است که خوشبختانه در حال حاضر روند مطلوبی در حوزه معاونت اداری و مالی ایجاد شده و امید که با استمرار این روند، بتوانیم علاوه بر پرداخت هزینه ها، از بودجه حاصل از درآمدهای اختصاصی در جهت رشد و بالندگی بیشتر دانشگاه در تمامی حوزه ها استفاده کنیم.
سرپرست دانشگاه پیام نور ضمن تشکر از دکتر اجلالی برای پذیرش این مسئولیت با اشاره به توانمندی ویژه دکتر اجلالی ابراز امیدواری کرد: ساماندهی منابع انسانی، جلب مشارکت اعضای هیات علمی و غیر علمی، ایجاد منابع مالی و درآمدی جدید، رعایت قوانین و ضوابط مالی، حفظ بیت المال و اعمال سیاست هاو راهکارهای موثر و مفید با هدف صرفه جویی در هزینه های غیرضروری، تقویت نظم و انضباط اداری و مالی و استفاده از ظرفیت های موجود دانشگاه سرلوحه اقدامات این معاونت قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی:
ایجاد نشاط و امید باید سرلوحه کار تمامی مدیران باشد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه ماه رمضان بهترین فرصت برای تزکیه روح و بهره مندی ازنعمات خداوندی است، اظهار داشت: مدیران به ویژه مدیران دانشگاهی باید بسترهای ایجاد نشاط و امید را در مجموعه دانشگاه فراهم کنند.
به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین نبوی در مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور پست های مدیریتی را امانت دانست و اظهار داشت: هر کس دراین امانتداری اهتمام ورزد، دین خود را کامل کرده است.
وی از زحمات دکتر علیزاده تقدیر کرد و گفت: حوزه معاونت اداری و مالی باید ضمن تامین نیازهای مالی و رفاهی ، دانشگاه را در تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده ، حمایت کند.

دکتر حسن علیزاده:
افزایش درآمدهای اختصاصی دانشگاه پیام نور طی ۴ سال گذشته

معاون پیشین اداری و مالی دانشگاه پیام نور از افزایش درآمدهای اختصاصی دانشگاه طی ۴ سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: دانشگاه پیام نور طی این ۴ سال با بحران های تحریم اقتصادی، تورم، کرونا روبه رو بود که با وجود کسری اعتبارات، توانست با افزایش درآمدهای اختصاصی و صرفه جویی، این کسری را جبران کند.
وی در مراسم تکریم خود افزود: اقدامات بسیار موفقی در حوزه معاونت اداری و مالی دانشگاه محقق شده که از جمله مهم ترین آنها می توان به همسان سازی حقوق ، تبدیل وضع کارکنان و رشد ۵۰ درصدی درآمدهای اختصاصی اشاره کرد.

سرپرست معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور:
عدالت محوری و ایجاد نشاط و امید در اولویت است

دکتر فرید اجلالی با عنوان اینکه ریل گذاری هایی که در حوزه معاونت اداری و مالی صورت گرفته بسیار مطلوب است، اظهار داشت: اقدامات مثبت در حوزه معاونت اداری مالی و بهره مندی از مدیران توانمند در این حوزه، دستیابی به اهداف کلان دانشگاه و ارتقای بیشتر را تسهیل می کند.
به گزارش روابط عمومی، سرپرست معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور در مراسم معارفه خود افزود: مجموعه کارکنان اعضای خانواده این دانشگاه هستند و ایجاد نشاط، امید، عزت نفس ، اشتیاق و تکریم ارباب رجوع مهم ترین وظیفه ما به ویژه در دوران پسا کروناست.
وی عدالت محوری و شفافیت در کار را مهم ترین رکن و در راس اقدامات خود دانست و اظهار داشت: دانشگاه پیام نور باید مظهر خوبی ها بوده و با همکاری متقابل در جهت رشد و هم افزایی بیشتر گام بردارد.