۴ مدیر جدید سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور منصوب شدند
۴ مدیر جدید سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور منصوب شدند

طی احکامی جداگانه از سوی دکتر ابراهیم تقی زاده، مهندس کیوان میرزایی به عنوان سرپرست دبیرخانه هیات اجرایی جذب، دکتر خدیجه دیده بان به عنوان سرپرست دبیرخانه هیات امنا و ممیزه، دکتر عزت الله کردمیرزا به عنوان سرپرست دانشکده علوم تربیتی و دکتر قنبری به عنوان معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه پیام نور منصوب شدند.

به گزارش یوپنا، دکتر علم الهدی مشاور سرپرست دانشگاه پیام نور در مراسم تکریم و معارفه تغییرات مدیریتی را عاملی برای ایجاد پویایی و نوآوری در مجموعه دانست واظهار داشت: این تغییرات موجب انگیزه مضاعف و بهبود روند فعالیت ها خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از زحمات مدیران پیشین، آنها را افرادی توانمند، متبحر و کوشا دانست و ضمن تشکر از مدیران جدید برای پذیرش مسئولیت، گفت: تصدی این پست ها به افراد جوان مستعد و توانمند، گامی مثبت در جهت ایجاد تفکری نو همراه با نوآوری و شکوفایی در مجموعه دانشگاه است.

دکتر سرمدی رئیس پیشین دانشکده علوم تربیتی نیز تغییرات مدیریتی را برای ایجاد تحول و پویایی بیشتر مثبت ارزیابی کرده و برای دکتر کردمیرزا سرپرست جدید دانشکده آرزوی موفقیت کرد.

دکتر عزت الله کردمیرزا با ارائه گزارشی از عملکرد حوزه دبیرخانه هیات اجرایی جذب از تعیین تکلیف ۱۶۰۰ پرونده بلاتکلیف اعضای هیات علمی در طول دوره مدیریتش خبر داد و گفت: هرم هیات علمی دانشگاه پیام نور نیز از ۶۰ درصد اعضای علمی با مرتبه مربی به کمتر از ۴۰ درصد در وضعیت کنونی رسیده است و این گام بزرگی برای ارتقای رنکینگ دانشگاه است.

دکتر خدیجه احمدی نیز گفت: دبیرخانه هیات امنا و ممیزه محلی برای خدمت به اعضای هیات علمی است و امید که مدیر جدید این حوزه با تفکری نو خدمات مطلوب تری به این قشر فرهیخته ارائه کند.

در پایان مراسم، احکام انتصاب مهندس کیوان میرزایی به عنوان سرپرست دبیرخانه هیات اجرایی جذب، دکتر خدیجه دیده بان به عنوان سرپرست دبیرخانه هیات امنا و ممیزه، دکتر عزت الله کردمیرزا به عنوان سرپرست دانشکده علوم تربیتی و دکتر قنبری به عنوان معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه پیام نور توسط دکتر علم الهدی تقدیم شد.