پیام رئیس دانشگاه پیام نور برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس
پیام رئیس دانشگاه پیام نور برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس

دکتر ابراهیم تقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور طی پیامی از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش یوپنا در متن پیام دکتر ابراهیم تقی زاده اینچنین آمده است:

روز جهانی قدس، روز نمایش اتحاد جهان اسلام در برابر استبداد و زیاده طلبی کفر و ایادی استکبار در برابر دیدگان جهانیان و یادآور مسئولیت خطیر مسلمین در مقابل دشمنان اسلام و نیز لزوم ایجاد انسجام و تقویت قوای مسلمانان در سراسر جهان است.

جنبش های اسلامی، الهام بخشِ بیداری و حضور مسلمانان در صحنه بوده و ایران اسلامی همواره جلودار حمایت از قدس شریف و فلسطین مظلوم، بعنوان مساله اصلی جهان اسلام بوده و خواهد بود.

روز جهانی قدس، به عنوان ودیعه ی ارزشمند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، نماد استکبار ستیزی، آزادی خواهی، عدالت و حمایت از مستضعفان و مظلومان در برابر مستکبران و غاصبان بوده و همچون همیشه در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، زمینه ی ایستادگی در مقابل دشمنان را فراهم آورده و آگاهی بخشی اسلام و امت اسلامی را به رخ جهانیان کشیده است.

اینجانب در آستانه روز جهانی قدس به نمایندگی از دانشگاهیان فرهیخته دانشگاه بزرگ پیام نور، از آحاد ملت شریف و بصیر ایران اسلامی به ویژه جامعه دانشگاهی، برای حضور حداکثری در راهپیمایی روز قدس دعوت نموده، تا بار دیگر ضمن اعلام حمایت از مسلمانان مظلوم فلسطین، قدرتِ اسلام و همبستگی مسلمانان جهان را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش بگذاریم.

وَ سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ …

ابراهیم تقی زاده
سرپرست دانشگاه پیام نور