جزئیات نحوه ثبت نام مصاحبه علمی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور در سامانه مدد
جزئیات نحوه ثبت نام مصاحبه علمی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور در سامانه مدد

جزئیات نحوه ثبت نام مصاحبه علمی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور در سامانه مدد اعلام شد.

به گزارش یوپنا، دکتر حسینی رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق برای کلیه معرفی شدگان به مصاحبه علمی آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ این دانشگاه اظهار داشت: معرفی شدگان به مصاحبه ، لازم است ضمن مطالعه دقیق و مجدد دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D ( نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۱ و همچنین اطلاعیه ها و دستورالعمل های این دانشگاه از روز شنبه مورخ۷/۰۳/۱۴۰۱ لغایت روز چهارشنبه ۱۰/۰۳/۱۴۰۱جهت ثبت نام به سامانه مصاحبه دوره دکتری- مدد این دانشگاه به آدرس اینترنتی: https://madad.pnu.ac.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل و ارسال مدارک اقدام نمایند.

وی با عنوان اینکه طبق مصوبه معاونین وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری مورخ ۲۰/۱۱/ ۱۴۰۰، جلسات مصاحبه علمی این دانشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد، جزئیات نحوه ثبت نام در سامانه مدد را به شرح ذیل اعلام کرد:

داوطلبان گرامی با ورود به سامانه مصاحبه، با استفاده از کد ملی به عنوان نام کاربری و شماره داوطلبی به عنوان کلمه عبور نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند .

در هنگام بارگذاری مدارک، به موارد قید شده از قبیل فرمت و حجم پیشنهادی برای ارسال مدارک، دقت لازم بعمل آید (فرمت فایل ترجیحاّ JPG و حداکثر حجم فایل ارسالی ۵۰۰ کیلو بایت).
تصاویر مدارک مورد نیاز که در سامانه قابل بارگذاری است، به شرح ذیل اعلام می شود:

صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال صفحه توضیحات الزامی است. )
کارت ملی
مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای با قید معدل (دارندگان مدارک کارشناسی نا‌پیوسته ملزم به ارائه مدرک کاردانی و کارشناسی با “قید معدل” یا ریز نمرات دارای معدل می باشند.)
تبصره یک: در صورتیکه مدارک تحصیلی فاقد معدل باشد، ارائه اصل ریز نمرات یا گواهی معدل ممهور به مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی است؛ درغیر اینصورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نمی باشد.
کارت پایان خدمت و یا گواهی وضعیت نظام وظیفه عمومی ویژه برادران
مدارک ایثارگری و رزمندگان ( بر اساس مفاد مندرج در بند مرتبط با سهمیه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال ۱۴۰۱)
حکم کارگزینی و موافقت نامه محل خدمت برای ادامه تحصیل در دوره دکتری مخصوص متقاضیان استفاده از سهمیه مربیان.
تبصره دو : استفاده از سهمیه مربیان بر اساس مفاد مندرج در صفحه شماره ۱۰ راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره ۲) سال ۱۴۰۱ مختص اعضاء محترم علمی رسمی آزمایشی و رسمی قطعی تمام دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی می باشد.
تبصره سه : مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی امکان بهره مندی از این سهمیه را دارا می باشند .
گواهی استمرار همکاری (مخصوص استفاده از سهمیه مربیان)
عکس پرسنلی جدید
مدارک پژوهشی اعم از صفحه مشخصات پایان نامه کارشناسی ارشد ، صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب چاپ شده.
مدارک مربوط به آزمونهای زبان انگلیسی ( با اعتبار حداقل ۲ سال) در صورت وجود، مانند:
(MSRT), (ETPNU), (MCHE), (IELTS), (TOEFL PBT),
(TOEFL IBT), (TOEFL CBT) and (TOLIMO)

ضروری است داوطلبان با انتخاب درگاه پرداخت نسبت به واریز مبلغ ۰۰۰/۲۱۶/۱ریال هزینه مصاحبه اقدام نمایند.

تبصره: مطابق با بند۳ بخشنامه شماره ۱۸۳۹۹ مورخ۲۷/۰۲/۱۴۰۱سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان محترمی که در بیش از یک رشته محل در یک موسسه(مرکز مجری)، دعوت به مصاحبه شده‌اند و جلسات مصاحبه گرایش های مورد نظر بصورت یکپارچه برگزار خواهد شد، لازم است بدون در نظر گرفتن تعداد کد رشته محل‌ها معرفی شده نسبت به پرداخت منحصرا یک هزینه مصاحبه اقدام نمایند.

توجه : این دسته از داوطلبان با پرداخت یکبار هزینه، در روز مصاحبه و در صورت تمایل برای سایر گرایش های معرفی شده نیز مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.
در پایان لازم است داوطلبان پس از بررسی دقیق مراحل ثبت نام و واریز هزینه مصاحبه، نسبت به بارگذاری کامل مدارک اطمینان حاصل نمایند.

تذکرات مهم :

با توجه به شرایط خاص و زمان محدود برای انجام مصاحبه اکیدا توصیه می شود داوطلبان گرامی در روز و ساعت اعلام شده از طرف مرکز مجری، آمادگی لازم برای حضور در جلسه را داشته باشند تا از تلاقی با مصاحبه های بعدی جلوگیری بعمل آید.
داوطلب لازم است یک ساعت قبل از شروع جلسه مصاحبه در محل برگزاری حضور داشته باشد تا قبل از شروع جلسه، هماهنگی های لازم توسط کارشناسان مربوطه صورت پذیرد. حضور در ساعات دیگر باعث اختلال در نظم و عدم تمرکز تیم اجرایی خواهد بود.

از آنجائیکه در زمان مصاحبه ممکن است اساتید نیاز به ارائه مدارکی از داوطلب داشته باشند، به همراه داشتن کلیه مدارک پژوهشی و آموزشی بارگذاری شده در سامانه در زمان مصاحبه الزامی است.

یادآور می شود پذیرش داوطلب منوط به ثبت نام در سامانه مصاحبه بوده و در روز مقرر صرفا از افرادی مصاحبه بعمل خواهد آمد که مدارک خود را قبلا بارگذاری نموده اند.

در پایان تاریخ، ساعت و آدرس محل برگزاری جلسات مصاحبه متعاقبا از طریق پیامک توسط مراکز مجری به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد. علاوه بر این هرداوطلب پس ازپایان تاریخ ثبت نام می تواند با مراجعه به

سامانه مدد، تاریخ ،ساعت و آدرس محل برگزاری جلسات مصاحبه را در صفحه شخصی خود مشاهده نماید.

لینک فایل پی دی اف جداول مربوط به زمان مصاحبه در ذیل این خبر موجود است.

 

فايل هاي مربوطه :
جداول دکتري.pdf572.986 KB