سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان منصوب شد
سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان منصوب شد

با صدور حکمی از سوی دکتر ابراهیم تقی زاده سرپرست دانشگاه پیام نور و با حضور دکتر بیات سرپرست دفترمرکزی حراست دانشگاه؛ دکتر مریم مهدی عراقی به عنوان سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان منصوب شد.

به گزارش یوپنا، دکتر بیات سرپرست حراست دانشگاه در سخنانی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور دانشگاهی ترکیبی و پیشرو در عرصه آموزش های الکترونیکی و حضوری است خاطرنشان ساخت: این دانشگاه به سمت دانشگاه های نسل سوم و چهارم یعنی کارآفرین، مهارت گستر و مسئولیت مدار پیش می رود که در این راستا توجه به ایجاد مراکز تحقیقاتی، رشد و تشکیل بانک های ایده و کارآفرینی ضروری می باشد.

دکتر بیات با اشاره به رشد تولید منابع علمی همچون مقالات علمی و بین المللی و کتاب های آموزشی در دانشگاه پیام نور، گفت: گسترش دیپلماسی و ارتباطات علمی و دانشگاهی راهبرد دیگری است که توسط مجموعه مدیریتی دانشگاه پیگیری خواهد شد.

وی به اهمیت و ضرورت تلاش در عرصه علمی برای اعتلا و پیشرفت کشور تاکید کرد و گفت: در این راستا منویات مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب باید نقشه راه همه ما باشد.

دکتر بیات ضمن تجلیل از تلاش ها و زحمات منسجم مجموعه مدیریتی، اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور استان کردستان برای تحقق اهداف این نهاد علمی و فرهنگی، اظهار امیدواری کرد مدیریت جدید با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها در جهت اعتلای دانشگاه اهتمام جدی نماید.