برگزاری بیش از ۱۸۸ هزار نفر- آزمون پایان نیمسال/ ۲۷ درصد آزمون های به صورت الکترونیکی برگزار شد
برگزاری بیش از ۱۸۸ هزار نفر- آزمون پایان نیمسال/ ۲۷ درصد آزمون های به صورت الکترونیکی برگزار شد

سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران از برگزاری بیش از ۱۸۸ هزار نفر آزمون در پایان نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ در استان خبر داد.

به گزارش یوپنا به نقل از روابط عمومی استان تهران دکتر وحید افشین مهر سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: اولین آزمون حضوری دانشگاه پیام نور استان تهران بعد از همه گیری ویروس کرونا در این نیمسال با برگزاری بیش از ۱۸۸ هزار نفر آزمون در ۱۸ مرکز و واحد استان به نحو مطلوبی برگزار شد.

وی درباره آزمون های الکترونیکی استان گفت: با توجه به بستر الکترونیکی دانشگاه ۲۷ درصد از آزمون این نیمسال (غیر عمومی) به صورت برخط الکترونیکی در مراکز و واحدهای استان برگزار شد که تلاش می شود در ترم های بعد این ظرفیت الکترونیکی افزایش پیدا کند.

دکتر افشین مهر همچنین تصریح کرد: ۱۸۸ هزار نفر آزمون صرفاً مختص دروس غیر عمومی بوده است و آزمون دروس عمومی نیز به صورت الکترونیکی در سامانه سنجش و آزمون از ۱۲ تا ۱۶ تیر برگزار می شود، که تعداد دانشجویان شرکت کننده در آزمون دروس عمومی استان تهران برابر با ۲۲ هزار نفر آزمون می باشد.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران در پایان گفت: با توجه به حضوری شدن امتحانات این نیمسال بعد از ۲ سال شرایط ویژه ای به وجود آورد که خوشبختانه با همکاری همه قسمت ها، امتحانات استان با کیفیت مناسب و آرامش بسیار دانشجویان به اتمام رسید که این موفقیت مرهون زحمات خالصانه کلیه همکاران استان تهران می باشد.