برقراری عدالت آموزشی مهم ترین اولویت دانشگاه پیام نور/ لزوم راه اندازی رشته های جدید متناسب با نیاز بازار
برقراری عدالت آموزشی مهم ترین اولویت دانشگاه پیام نور/ لزوم راه اندازی رشته های جدید متناسب با نیاز بازار

رئیس دانشگاه پیام نور برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور را مهم ترین اولویت دانشگاه پیام نور دانست و گفت: دانشگاه پیام نور با دریافت کمترین میزان شهریه بهترین خدمات آموزشی را با شرایط یکسان در سراسر کشور ارائه می دهد و تاکنون نیزتوانسته عدالت آموزشی را به شکل مطلوبی برای تمامی دانشجویان برقرار کند.

به گزارش یوپنا، دکتر ابراهیم تقی زاده در نشست اعضای هیات رئیسه و استانهای دانشگاه پیام نور با عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: دانشگاه پیام نور همواره سعی کرده بهترین خدمات آموزشی را به ویژه برای قشر محروم و کمتر برخوردار در اقصی نقاط کشور فراهم کند.
وی انتقال آموزش و فرهنگ را مهم ترین دغدغه مدیریت دانشگاه پیام نور خواند و گفت: دانش آموختگان دانشگاه پیام نور به دلیل شیوه منحصر به فرد آموزش و برگزاری آزمون ها در دانشگاه پیام نور، از سطح علمی بسیار خوبی برخوردار هستند و ۳۰ درصد پذیرفته شدگان دانشگاه ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانش آموختگان این دانشگاه هستند.
دکتر تقی زاده به ظرفیت های ویژه این دانشگاه اشاره کرد و اظهار داشت: با وجود ۳۷۰۰ عضو هیات علمی در دانشگاه پیام نور، این دانشگاه توانایی راه اندازی رشته های جدید و مورد نیاز بازار را داراست و چنانچه شرایط برای راه اندازی این رشته ها فراهم شود، شاهد رشد فزاینده دانشجویان در این دانشگاه خواهیم بود.
وی خواستار حمایت کمیسیون آموزش مجلس از دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاهی که مولود انقلاب است و توانسته نقش بسیار موثری در ارتقای سطح علمی و آموزشی جوانان این مرز و بوم در اقصی نقاط کشور داشته باشد، شد.