آخرین مهلت ثبت درخواست تبدیل وضعیت اعضای علمی به رسمی قطعی در سامانه مهر رضوی
آخرین مهلت ثبت درخواست تبدیل وضعیت اعضای علمی به رسمی قطعی در سامانه مهر رضوی

سرپرست دبیرخانه هیات اجرایی جذب دانشگاه پیام نور آخرین مهلت ثبت درخواست اعضای هیات علمی این دانشگاه برای تبدیل وضعیت به رسمی قطعی بدون نیاز به مرتبه دانشیاری را اعلام کرد.

به گزارش یوپنا، مهندس کیوان میرزایی فشالمی با اشاره به مصوبه جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افزود: کلیه همکاران علمی دانشگاه پیام نور تا ۳۰ آذرماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سامانه مهر رضوی به نشانی uni.markazjazb.ir نسبت به ثبت درخواست تبدیل وضعیت خود به رسمی قطعی اقدام کنند.

وی موافقت با تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی را مشروط به کسب امتیازات علمی لازم در کمیته منتخب تا تاریخ مذکور عنوان کرد و اظهار داشت: چنانچه اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور بعد از تاریخ ذکر شده اقدام به ثبت درخواست کنند، نیازمند کسب مرتبه دانشیاری نیز خواهند بود.

مهندس میرزایی یادآور شد: به دلیل تمدید مهلت ثبت درخواست تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی از اول آبان ماه به ۳۰ آذرماه، امکان ثبت درخواست مجدد در سامانه مهر رضوی طی دو روز آینده توسط وزارت علوم فراهم می شود و همکاران علمی دانشگاه پیام نور ملزم به پیگیری هستند تا به محض باز شدن سامانه بتوانند درخواست خود را ثبت کنند.