پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت هفته بسیج
پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت هفته بسیج

رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت روز تشکیل بسیج مستضعفان پیامی صادر کرد‌

در متن پیام رئیس دانشگاه پیام نور آمده است:
بسیج نماد اقتدار ملی، بصیرت، آگاهی، اخلاص و ایثار در کشور است. این نیروهای ارزشمند و خدوم که روزگاری با لباس رزم به دفاع جانانه و قهرمانانه از خاک میهن عزیز ایران اسلامی در برابر دشمن بعثی صدام پرداختند و با دلاوری و شجاعتی مثال زدنی برگ زرینی را در تاریخ مقاومت این سرزمین رقم زدند؛ امروز هم با همان انگیزه و ایمان درونی در آوردگاه جنگ فرهنگی و روانی دشمن، کمر همت بسته اند و به سهم خود نقش آفرینی موثری در دفاع و پایداری کشور در طول تاریخ چهار دهه ای انقلاب شکوهمند اسلامی ایفا کرده اند.
بسیج ضامن دوام، بقا و سلامت جامعه است. نقشِ بی بدیلِ اقتدار و همت بسیجیان عزیز در طول هشت سال جنگ تحمیلی که سرافرازانه از میهن اسلامی در برابر متجاوزان دفاع کرده و با تداوم این مسیر ، انقلاب را از گزند بدخواهان در امان نگه داشته اند بر کسی پوشیده نیست .
امروز نیز اساتید،کارکنان و دانشجویان بسیجی با بهره گیری از نهضت روشنگری و جهاد تبیین، در برهه ای که کشور با هجمه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی روبه روست، نقش بسیار موثری در آگاه سازی مردم، حفظ ارزش ها و آرمان های شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین ترویج آن در عرصه های ملی و بین المللی دارند.
بسیجیان فرهیخته دانشگاهی در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی، همواره ضمن کسب موفقیت های علمیِ ملی و بین المللی، بهترین الگو برای حفظ ارزش ها و آرمانهای این انقلاب بوده اند و امید که در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی و در جهت اعتلای بیشتر کشور عزیزمان ایران گام های موثری بردارند.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ و فرهیخته دانشگاهیان پیام نور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، بسیجیان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و میراث ماندگار امام (ره) تحت فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، پنجم آذر روز تشکیل بسیج را تبریک عرض نموده و از خداوند منان، سربلندی همه خدمتگزاران صدیق نظام را که در راه ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی اهتمام می ورزند، آرزومندم.