تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کارآفرینی استان تهران/ اعطای گرنت به برگزیدگان جشنواره
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کارآفرینی استان تهران/ اعطای گرنت به برگزیدگان جشنواره

سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کارآفرینی دانشگاه پیام نور استان تهران خبر داد.

به گزارش یوپنا به نقل از  روابط عمومی دانشگاه پیام نور تهران دکتر وحید افشین مهر سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: دانشگاه پیام نور استان تهران با بیش از ۴۳ هزار دانشجو، ۳۶۳ عضو علمی و ۶۶۶ یاور علمی، پتانسیل های بالایی برای حوزه کارآفرینی و کسب کارهای جدید دارد لذا با توجه به این ظرفیت مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی کارآفرینی دانشگاه پیام نور استان تهران در حوزه های آموزش کسب و کار جهت تقویت و توانمندسازی اعضای علمی و همچنین حوزه های استارت آپ تا شهریورماه ۱۴۰۲ تمدید می شود.

دکتر افشین مهر ادامه داد: این جشنواره به صورت ملی برگزار و علاقمندان می توانند آثار خود را تا ۷ شهریورماه  ۱۴۰۲ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران همچنین درباره جوایز جشنواره گفت: اعطای گرنت شکوفایی به اعضای علمی، اعطای گرنت جوانه به برگزیدگان دانشجویی و همچنین تقدیر از سه گروه برتر حوزه استارت آپی از مهمترین جوایز جشنواره می باشد.

وی همچنین ادامه داد: با توجه به عمومی بودن این جشنواره؛ علاقمندان می توانند فرم های شرکت در جشنواره را از سایت دانشگاه پیام نور استان تهران به آدرس http://Tehran.pnu.ac.ir دریافت و تکمیل کنند.

لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند آثار خود را به ایمیل karad.tpnu@gmail.com ارسال نمایند.