معاون حقوقی دانشگاه پیام نور: حفظ کرامت همکاران اداری و علمی اولویت اول مدیران دانشگاه پیام نور است
معاون حقوقی دانشگاه پیام نور: حفظ کرامت همکاران اداری و علمی اولویت اول مدیران دانشگاه پیام نور است

معاون حقوقی دانشگاه پیام نور گفت: سیاست آمایش دانشگاه‌ها در نظام آموزش عالی یک اصل قطعی است و صرفاً شامل دانشگاه پیام نور نمی‌شود.

به گزارش یوپنا دکتر مجتبی سلطانی احمدی معاون حقوقی، مجلس و امور استانهای دانشگاه پیام نور در جمع مدیران و همکاران ستادی دانشگاه پیام نور استان مازندران ضمن اشاره به اصل آمایش و ساماندهی دانشگاه ها اظهار داشت: اعتقاد‌ به اصل اجرای آمایش و چابک‌ سازی دانشگاه‌ های وزارت علوم ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد ولی حفظ کرامت و آینده کاری همکاران اداری و علمی دانشگاه اولویت اول مدیران دانشگاه پیام نور در اجرای آمایش خواهد است.

وی با تاکید بر عدم امکان اجرای موضوع ادغام دانشگاه گفت: با پیگیری و تدابیر مدیریت دانشگاه پیام نور، موضوع آمایش دانشگاه در دستور کار قرار دارد و دانشگاه با ماموریت خاص به عنوان نهادی تاثیرگذار در امر عمومی سازی آموزش عالی در کشور بالنده تر از گذشته انجام وظیفه خواهد کرد.

معاون حقوقی دانشگاه پیام نور با اشاره به افزایش و رشد بی نظیر ۱۰۰ درصدی بودجه دانشگاه نسبت به سنوات گذشته تصریح کرد: این امر از خدمات شاخص تیم مدیریتی دانشگاه است که قطعاً منشاء خدمات موثر و ماندگاری در حوزه های مختلف علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی خواهد بود.

سلطانی احمدی همچنین با عنوان اخذ و راه اندازی رشته های کاربردی و تقاضا محور دانشگاه گفت: در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بیش از ۴۳۰ عنوان رشته محل جدید در دفترچه راهنمای کنکور سراسری سال جاری درج شد، که این امر نیز از اقدامات ارزشمند دانشگاه پیام نور در راستای تحقق نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه حذف رشته های بدون تقاضا و آمایش رشته های تحصیلی است.