پیام رئیس دانشگاه پیام نور در پی شهادت دانشجوی بسیجی استان فارس
پیام رئیس دانشگاه پیام نور در پی شهادت دانشجوی بسیجی استان فارس

دکتر ابراهیم تقی زاده با صدور پیامی شهادت بسیجی مدافع امنیت پوریا خوشنام دانشجوی دانشگاه پیام نور استان فارس که در حادثه تروریستی ممسنی شیراز به فیض شهادت نائل آمد را تسلیت گفت.

به گزارش یوپنا، متن پیام دکتر تقی زاده بدین شرح می باشد:

بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحیم وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ

دانشگاه پیام نور مفتخر است باری دیگر شهیدی از سلاله پاکان و صالحان این مرز و بوم را تقدیم انقلاب عزیز نموده و خبر از شهادت مظلومانه بسیجی دلاور و مدافع امنیت؛ دانشجوی شهید «پوریا خوشنام» دهد.

یقیناً شهادت افتخاری بس عظیم است که تنها نصیب بندگان مخلص پروردگار شده و افتخار دفاع از امنیت وطن، توفیقی مضاعف برای شهیدان این مرز و بوم است که در راه صیانت از امنیت و آسایش مردم عزیز از جان شیرین خود گذشتند و از جایگاهی والا در پیشگاه خداوند سبحان متنعم شده‌اند، همچنانکه شهید بزرگوار «شهید پوریا خوشنام» در راه دفاع از امنیت جامعه، مظلومانه جان خود را تقدیم کرد.

اینجانب به نمایندگی از جامعه‌ی بزرگ دانشگاهان پیام نور، شهادت بسیجی دلاور پوریا خوشنام را به خانواده ایشان، مردم نجیب استان فارس به خصوص مردم با بصیرت نورآباد ممسنی و دانشگاهیان فرهیخته میهن اسلامی مان تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

در پایان از درگاه خداوند متعال مسالت می نمائیم روح بلند این شهید سرافراز را با ارواح طیبه شهداء و صدیقین و صالحین محشور فرماید