غرب مسول اصلی نقض حقوق بشر و آوارگی ملت فلسطین است
غرب مسول اصلی نقض حقوق بشر و آوارگی ملت فلسطین است

رئیس دانشگاه پیام نور با دعوت رسمی رئیس دانشگاه اروپایی ارمنستان و به عنوان سخنران ویژه کنفرانس حقوق بشر ارمنستان سخنرانی کرد.

به گزارش یوپنا دکتر تقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور ایران در کنفرانس حقوق بشر در ارمنستان ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی درباره مساله غزه و فلسطین اظهار داشت:  نسل کشی ملت فلسطین توسط اسرائیلی ها، کوچاندن اجباری مردم، قتل و عام زنان و کودکان بی دفاع، قطع آب و برق، تخریب منازل مسکونی و کلیه زیرساخت ها غیرنظامی و بمباران عامدانه منازل مصداق تمام عیار نقض حقوق بشر می باشد و سکوت و بعضا همراهی کشورهای مدعی حقوق بشر با این جنایات را بی شرمانه و رسواگرانه  می دانیم.

وی ادامه داد: غرب و در راس آن آمریکا در حوادث غزه، با عبور از رفتار منافقانه و به صورت آشکار در کنار و حامی شرارت اسرائیل قرار گرفت و آنها مسئول اصلی جنایت در غزه و آوارگی ملت فلسطین و نقض حقوق بشر می باشند.
شایان ذکر است کنفرانس حقوق بشر ارمنستان که با مشارکت دانشگاه هایی از کشورهایی آمریکا، انگلیس، روسیه، فرانسه، ترکیه، ایتالیا، اتریش، لیتوانی و ارمنستان، جملگی از اعضای اتحادیه دانشگاه های اروپایی، و به میزبانی دانشگاه اروپایی ارمنستان در ایروان در جریان است.