برگزاری دومین اردوی راهیان مقاومت ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور
برگزاری دومین اردوی راهیان مقاومت ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور

اردوی دانشجویان دانشگاه پیام نور از ۳۰ استان کشور در روزهای۱۶، ۱۷ و ۱۸ دی ماه هم زمان با ایام سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، به میزبانی دانشگاه پیام نور استان کرمان برگزار می شود.

به گزارش  یوپنا دکتر معین الدینی، رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان با اعلام این خبر افزود:استقبال دانشجویان از دومین اردوی راهیان مقاومت بسیار بیشتر از سال قبل است و تاکنون بیش از ۱۴۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور در سراسر کشور در این اردو ثبت نام نموده اند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان ادامه داد: میزبانی از زائرانِ یکی از مخلص ترین و پاکترین فرزندان این آب و خاک، فرصت مغتنمی است برای ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و شناخت مکتب و راه شهید سلیمانی؛ و همه ظرفیت های دانشگاه پیام نور استان برای هر چه بهتر برگزار شدن این اردو به کار گرفته خواهد شد.

ایشان یادآور شد:دانشگاه پیام نور کرمان علاوه بر آنکه میزبان دانشجویان می باشد، پذیرای هزاران زائر از سراسر کشور در ایام ساگرد شهید سلیمانی است به گونه ای که در سال گذشته، اسکان و پذیرایی از ۱۰ هزار نفر زائر در این دانشگاه انجام شده است.

لازه به ذکر است برگزاری افتتاحیه با حضور ریاست دانشگاه پیام نور و مسئولین استانی، پیاده روی دسته جمعی دانشجویان به سوی مرقد مطهر آن شهید؛ بازدید از بیت الزهرا و موزه دفاع مقدس؛ این دو یادگار ارزشمند شهید سلیمانی، بازدید از برخی آثار تاریخی استان و شرکت در برنامه های متمرکز تدوین شده از سوی کمیته مرکزی مراسم سالگرد شهید سلیمانی از مهمترین برنامه های تدارک دیده شده در روزهای حضور دانشجویان در کرمان می باشند.