رئیس دانشگاه پیام نور: حرکت دانشگاه پیام نور به سمت حرکت نسل چهارم است
رئیس دانشگاه پیام نور: حرکت دانشگاه پیام نور به سمت حرکت نسل چهارم است

نشست صمیمی دکتر تقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور با اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور استان یزد برگزار شد.

به گزارش یوپنا دکتر تقی زاده رئیس دانشگاه پیام نور در نشست صمیمی با اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور یزد اظهار داشت: با توجه به وضعیت کنونی موضوع ساماندهی، آمایش و چابک سازی دانشگاه پیام نور مورد توافق دانشگاه است، اما آنچه مورد تاکید دانشگاه است این است که این آمایش بایستی در دانشگاه‌ها به صورت کارشناسی و متولیان خود همان دانشگاه انجام شود.

وی افزود: حرکت دانشگاه پیام نور به سمت حرکت نسل چهارم است به طوری که بتواند رشته‌هایی که همراه با پیوست اشتغال باشند و برای آینده فارغ التحصیلان مفید باشد را محیا نماید و ما به دنبال این هستیم که با کمترین هزینه بیشترین بهره وری را داشته باشیم.

رئیس دانشگاه پیام نور در این نشست ضمن تاکید بر اهمیت نیروی انسانی در دانشگاه افزود: کرامت نیروی انسانی دانشگاه اعم از نیروهای اداری و علمی مورد توجه بوده و هیات رئیسه دانشگاه با تمام توان نسبت به مرتفع نمودن مسایل و مشکلات همکاران اقدام می نمایند.

وی همچنین افزود: با توجه به جذب خوب دانشجو، آینده روشنتر و رو به رشدی را برای دانشگاه متصور هستیم.

تقی زاده همچنین درخصوص فعالیت دانشگاه پیام نور استان یزد هم اظهار داشت: یکی از دانشگاه‌های موثر و باکیفیت در بین دانشگاه‌های پیام نور کشور، دانشگاه پیام نور استان یزد است که قریب به ۸ هزار دانشجو در ۱۰ مرکز واحد دانشگاه پیام نور در حال تحصیل هستند.

در این نشست نماینده اعضای علمی و اداری دانشگاه به مسائل مهم دانشگاه پرداخته  و راهکارها و پیشنهاداتی نیز مطرح کردند.