کارت شرکت در آزمون دکتری سال ۱۴۰۳ منتشر شد
کارت شرکت در آزمون دکتری سال ۱۴۰۳ منتشر شد

کارت شرکت در آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۳ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

به گزارش یوپنا کارت شرکت در آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۳ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است و داوطلبان این آزمون می توانند با مراجعه به این لینک و درج کدرهگیری و سایر اطلاعات کارت خود را دریافت کنند.

کنکور نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۳ در بعدازظهر چهارم اسفندماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۱۴:۳۰ (دو و سی دقیقه بعدازظهر) آغاز می شود. درب های ورودی حوزه های امتحانی رأس ساعت ۱۴ (دو بعدازظهر) بسته خواهد شد، لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب سالن های امتحانی ممانعت بعمل خواهدآمد.

محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج شده است؛ لذا داوطلبان لازم است منحصرا به حوزه امتحانی مربوط که بر روی کارت شرکت در آزمون آنان درج شده مراجعه کنند. چنانچه متقاضیان به هر دلیل تا ساعت ۱۴ در حوزه امتحانی حضور نداشته باشند از ورود آنان به حوزه ممانعت بعمل خواهد آمد.

توصیه می شود محل برگزاری آزمون و مسیر تردد خود را روز قبل از زمان برگزاری آزمون شناسایی کنند.

داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون علاوه بر کارت شرکت در آزمون، باید کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد پاک کن، مدادتراش، سنجاق و ماسک نیز به همراه داشته باشند.

داوطلبان از آوردن وسایل اضافی مانند کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه، هرگونه یادداشت، ماشین حساب، پیجر، تلفن همراه (حتی به صورت خاموش)، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند، دستبند هوشمند، هرگونه ریموت کنترل و… به جلسه امتحان اکیدا خودداری بعمل آید.