دعوت رئیس دانشگاه پیام نور از دانشگاهیان برای شرکت در راهیپمایی روز قدس
دعوت رئیس دانشگاه پیام نور از دانشگاهیان برای شرکت در راهیپمایی روز قدس

رئیس دانشگاه پیام نور از دانشگاهیان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

به گزارش یوپنا، در متن پیام دکتر تقی زاده آمده است:
روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت، سرافرازی، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است. نامگذاری این روز توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که نقطه عطف همبستگی مسلمانان جهان است، ثمرات بسیاری برای جامعه مسلمین در پی داشته است.

روز قدس امسال در شرایطی برگزار می شود که جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها در کشتار مردم مظلوم فلسطین به ویژه کشتار کودکان و زنان بی دفاع غزه، موجی از نفرت و کینه در میان مسلمانان و ملت های بیدار ایجاد کرده است و نوید یک راهپیمایی متفاوت و پرشورتر را می دهد.

ملت ایران همواره روح آزادیخواهی و عدالت طلبی را در جهان به معرض نمایش گذاشته و دفاع از عدالت و ملت های مظلوم و ستمدیده را سرلوحه آرمان های خود قرارداده است. حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، تجدید پیمان با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب (مدظله العالی) است.

اینجانب به نوبه خود از جامعه دانشگاهی کشور به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور دعوت می نمایم همگام با آحاد ملت با حضوری گسترده در این راهپیمایی بار دیگر همبستگی، صلابت و بیداری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.
ابراهیم تقی زاده
رئیس دانشگاه پیام نور