دکتر رسول صدیقی مدیر کل پارلمانی وزارت علوم ، تحقیقات و فناور ی در طی سفری به استان چهارمحال و بختیاری از دانشگاه پیام نور مرکز بروجن بازدید بعمل آورد.

دکتر رسول صدیقی مدیر کل پارلمانی وزارت علوم ، تحقیقات و فناور ی در طی سفری به استان چهارمحال و بختیاری از دانشگاه پیام نور مرکز بروجن بازدید بعمل آورد.

به گزارش خبرگزاری یوپنا، در این بازدید که به همراه دکتر علیرضا آبرود رئیس دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری، خانم دکتر خدیجه ربیعی نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی وهمچنین مهندس ملکی

فرماندار شهرستان صورت گرفت ، دکتر صدیقی با بیان اینکه دانشگاه ها یکی از ارکان بسیار تأثیر گذار در توسعه و پویایی جامعه هستند اظهار کرد : دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های خوب و در خور توجه و همچنین توسعه آفرین در سطح آموزش عالی کشور است.

ایشان ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه از جمله مرکز نوآوری ، سایت ها ، کتابخانه ، آزمایشگاه ها و …. اظهار امیدواری کرد: دانشگاه پیام نور مرکز بروجن با پتانسیل و پیشرفت هدفمندی که دارد نه تنها در استان بلکه درسطح کشور جزء دانشگاه های مطرح خواهد بود.

سپس دکتر علیرضا آبرود رئیس دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری ضمن خیر مقدم خدمت دکتر صدیقی و هیأت همراه به ارائه گزارشی از دانشگاه پیام نور استان پرداخت و افزود : دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری هم اینک بیش از هشت هزار دانشجو در ۱۱ مرکز و واحد فعال در شهرستان های استان ودر ۲۵۰ کد رشته محل در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که از رشد بالایی نسبت به سال‌های گذشته برخوردار بوده است مشغول خدمت رسانی به دانشجویان می باشد.

وی به نقش دانشگاه ها به عنوان محور توسعه جامعه اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور مرکز بروجن یکی از مراکز خوب ما بوده و با دارا بودن ۱۰۵۰نفر دانشجو و ۱۱۰۰۰ متر مربع فضای آموزشی یکی از مهم ترین مراکز دانشگاهی دانشگاه پیام نور استان بوده که از فضایی آموزشی و پتانسیل بالایی برخوردار است.

گفتنی است دکتر صدیقی ضمن مثبت ارزیابی کردن این بازدید اعلام آمادگی خود را جهت حمایت از دانشگاه پیام نور استان ابراز نمود.

upna