اقدام تحسین برانگیز رئیس سازمان بهزیستی برای خانواده چهارقلوها (+عکس)
اقدام تحسین برانگیز رئیس سازمان بهزیستی برای خانواده چهارقلوها (+عکس)

گروه اجتماعی – مسکن خانواده چهارقلوهای نوری ساکن شهریار با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیگیری رئیس سازمان بهزیستی کشور تامین شد. حالا تقویم زندگی طوبی و بچه‌هایش ورق خورده و فصلی جدید آغاز شده است. از امروز، زمان برای امیررضا، آرین، ساغر و ساناز با مبدا خوشی تحویل شده است. به […]

گروه اجتماعی – مسکن خانواده چهارقلوهای نوری ساکن شهریار با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیگیری رئیس سازمان بهزیستی کشور تامین شد. حالا تقویم زندگی طوبی و بچه‌هایش ورق خورده و فصلی جدید آغاز شده است. از امروز، زمان برای امیررضا، آرین، ساغر و ساناز با مبدا خوشی تحویل شده است.
به گزارش خبرگزاری «یوپنا» به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، وقتی درخواست کمک والدین چهارقلوهای کرمانشاهی تیتر رسانه ها شد با پیگیری دکتر محسنی بندپی بزرگترین دغدغه این خانواده برطرف شد.
contentimages_14684
در نگاه اول تولد ۴ نوزاد دوست‌داشتنی برای همه جالب و شیرین به نظر می‌آید، اما نگهداری چهار قلو‌ها آن هم به تنهایی مشکلاتی را برای خانواده‌شان به دنبال دارد. از این‌رو با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پیگیری رئیس سازمان بهزیستی کشور در راستای تحقق وظیفه ذاتی ضمن پرداخت کمک هزینه‌های حمایتی و معیشتی، مشکل مسکن این خانوار مرتفع شد.

زمان برای امیررضا، آرین، ساغر و ساناز با مبدا خوشی تحویل شد

وقتی ۱۰ سال از ناباروری رنج ببری و به خاطر پیچیدن صدای قهقهه کودکی در فضای خانه‌ات همه زندگی‌ات را بفروشی و تحت عمل جراحی درمان ناباروری قرار بگیری، شنیدن خبر بارداری چهارقلو در وهله اول برایت خوشایند است، اما باید شرایط سختی را به جان بخری تا آن‌ها را بزرگ کنی. سرنوشت زوجی جوان که در ۱۰ سال اول زندگی خود با رنج ناباروری زندگی کرده‌اند و حالا پس از درمان و انجام عمل‌ای وی اف و تحمل هزینه‌های سنگین صاحب چهار فرزند شیرین شده‌اند، خواندنی است باید در شرایط این پدر و مادر جوان قرار گرفت تا درک کرد که هزینه خرید شیر خشک و تنقلات و خوراک و پوشاک و دارو و درمان دو دختر و دو پسر که همگی در مجموع ۳٫۵ کیلو وزن داشته‌اند، چقدر سرسام‌آور است و از عهده پدرشان که کارگری بیش نیست و از بیماری صرع هم رنج می‌برد، بر نخواهد آمد. مادر چهارقلو‌ها نیز از معلولیت رنج می‌برد.

اما حالا تقویم زندگی طوبی و بچه‌هایش ورق خورده و فصلی جدید آغاز شده است. از امروز، زمان برای امیررضا، آرین، ساغر و ساناز با مبدا خوشی تحویل شده است.

upna