مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور استان زنجان گفت: دانشگاه پیام نور ضمن توجه به توسعه عدالت آموزشی از برنامه های فرهنگی غافل نیست.

به گزارش خبرگزاری یوپنا اصغر حاج علی اکبری اظهار داشت: دانشگاه پیام نور ضمن اینکه در حوزه آموزش دنبال توسعه عدالت آموزش است، از برنامه های فرهنگی نیز غافل نیست.

وی با بیان اینکه این دانشگاه به عنوان ناشر مستقل فعالیت می کند، ادامه داد: همچنین در قالب جشنواره های مختلف به مسئله توسعه کتابخوانی کمک کرده است.

این مسئول از برگزاری جشنواره قرآن و عترت ویژه این دانشگاه خبرداد و گفت: یکی از بخش های آن،مسابقه کتابخوانی در هشت رشته در موضوع قرآن و عترت محسوب می شود.

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور استان زنجان جشنواره حرکت را یکی دیگر از جشنواره های کتابخوانی این دانشگاه عنوان کرد و گفت: یکی از بخش های این جشنواره تالیف کتاب،توسط دانشجویان پژوهشگر است.

حاج علی اکبری با اشاره به برگزاری جشنواره رویش توسط کانون های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور، ادامه داد: این جشنواره نیز دارای بخش کتابخوانی، تالیف کتاب های فرهنگی و ترجمه است.

وی سومین رویداد کتابخوانی این دانشگاه را برگزاری مسابقه مناسبتی در ایام مختلف عنوان کرد و گفت: این مسابقات کتابخوانی در هفته دفاع مقدس، دهه ولایت و فجر و رحلت امام خمینی (ره) برگزار می شود.

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور استان زنجان خاطرنشان کرد: در این دانشگاه، ضمن اینکه به دانشجو واسطه تحصیل با کتاب در ارتباط است،در این جشنواره ها نیز با محصولات فرهنگی به روز آشنا می شود.

upna