دانشجوی پیام نور بوشهر رتبه اول مسابقات دارت دانشجویی استان را کسب کرد و به جشنواره ورزش های همگانی وزارت علوم راه یافت.

به گزارش خبرگزاری یوپنا،دانشجوی پیام نور بوشهر رتبه اول مسابقات دارت دانشجویی استان را کسب کرد و به جشنواره ورزش های همگانی  وزارت علوم راه یافت.

مدیر تربیت بدنی این دانشگاه گفت:  محمد جواد لهسایی دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر موفق به کسب رتبه اول مسابقات دانشجویی استان شد و مجوز حضور درمسابقات وزارت علوم را به دست آورد.

سید عادل میری افزود: در بخش دوبل پسران نیز تیم دارت دانشگاه پیام نور استان بوشهر متشکل از محمد جواد لهسایی و سید علی بصری رتبه سوم را کسب کردند.

وی افزود: در بخش دختران  تیم دارت این دانشگاه با حضور مریم بنافی و نسترن رئیسی رتبه دوم را کسب کرد و همچنین مریم بنافی رتبه دوم انفرادی دختران را نیزبه دست آورد.

میری درخصوص سایر مسابقات ورزش های همگانی وزارت علوم که درسطح استان بوشهر برگزار می شود گفت: مسابقات انتخابی جشنواره ورزشی های همگانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان از ۲۵ فردین تا ۱۲ اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه ها مختلف استان برگزار می شود و دانشجویان در رشته های بسکتبال سه نفره،فریزبی،امادگی جسمانی،والیبال ۴ نفره،هفت سنگ،طناب زنی،گل کوچک با هم به رقابت خواهند پرداخت. دانشگاه پیام نور استان هم میزبان مسابقات  گل کوچک خواهد بود.

 

upna