آیین معارفه مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری یوپنا،این مراسم با حضور جمعی از دانشگاهیان برگزار گردید. در این مراسم دکتر بهمن سعیدی پور رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه با اشاره به قدمت و زحمات بی شائبه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مقدمه و عامل اصلی تولید علم را در تهذیب و تزکیه نفس برشمرد؛ ایشان با اشاره به جایگاه خاص و ویژه دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، اذعان داشتند که دفتر نهاد در بسترسازی و شکل پذیری فضای معنوی و انجام فعالیت های مذهبی نقش مؤثر و برجسته دارد.

دکتر سعیدی پور پیشرفت فرهنگی را از زیباترین و متعالی ترین اندیشه های انسانیت و حضور در مسئولیت های خطیر فرهنگی و اجرایی را در جهت ارتقای جوانان، سرلوحه اندیشه های ناب و متعالی دانست.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها حجت‏‌الاسلام والمسلمین تقوی در ادامه مراسم فرمودند: اگر هدف انسان در هر جایگاهی به درستی ترسیم شود، آنچه شکل می گیرد، وظایف و نحوه حرکت او به سوی هدف می باشد.

ایشان در ادامه فرمودند که با توجه به اینکه نظام جمهوری اسلامی بر اساس توحید شکل گرفته، تمام فعالیت های آن باید بر همین اساس شکل گیرد. نظام توحیدی، نظامی است که احساس ضعف و ناتوانی در آن راهی ندارد و همواره نیازمند جهاد و فداکاری است؛ لذا رضایت خدا را باید در تمام امور سرلوحه خویش قرار دهیم تا به موفقیت برسیم.

در ادامه این آیین، با قرائت حکمی از سوی حجت‏‌الاسلام والمسلمین تقوی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌، حجت‏‎الاسلام والمسلمین حاج آقا مهدی جلیلی به عنوان مسئول جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه معرفی شدند.

upna