قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۸۴۶ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۴ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است این در حالی است که روز گذشته قیمت سکه۴ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان بود.

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با نوسان جزئی نسبت به آخرین قیمت‌های روز قبل در قیمت ۴ میلیون و ۸۴۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۴۵ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۱۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۵۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

    سکه تمام‌بهار آزادی   ۴ میلیون و ۸۴۶ هزار تومان
    سکه‌بهارآزادی طرح قدیم   ۴ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان
    نیم‌سکه بهارآزادی  ۲ میلیون و ۶۴۵ هزار تومان
    ربع‌سکه  یک میلیون و ۷۱۹ هزار تومان
    سکه‌گرمی  ۹۵۹ هزار تومان

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۸۸۷ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۶۹٫۹ دلار معامله می‌شود.

   قیمت  هر‌گرم طلای ۱۸‌عیار   ۴۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان
   قیمت  هرگرم‌طلای  ۲۴عیار  ۵۸۰ هزار و ۲۰۰ تومان
   قیمت  هر‌مثقال‌ طلا  یک میلیون و ۸۸۷ هزار تومان
    قیمت‌اونس‌طلا  ۱۲۶۹٫۹ دلار

صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم نسبت به آخرین قیمت های روز بدون تغییر ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

         قیمت  دلار   ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان
         قیمت  یورو  ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان
         قیمت درهم  ۳ هزار و ۷۹۸ تومان
          قیمت   پوند انگلیس  ۱۸ هزار و ۱۸ تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان است.

upna