دکتر عیسی زاده رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمالغرب کشور و دفتر تبریز با حضور در دانشگاه پیام نور استان ، ضمن دیدار با دکتر معصومی در جریان سیستم آموزشی و امکانات این دانشگاه قرار گرفت

دکتر عیسی زاده رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در شمالغرب کشور و دفتر تبریز با حضور در دانشگاه پیام نور استان ، ضمن دیدار با دکتر معصومی در جریان سیستم آموزشی و امکانات این دانشگاه قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری یوپنا دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن تقدیر از رئیس جدید نمایندگی وزارت امور خارجه در دفتر تبریز و ابراز خرسندی از توجه ایشان به دانشگاهها و پتانسیل های موجود در آن ، گفت : پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور دارای مزایا و ویژگی های خاص و سیستم آموزشی متفاوت تر از سایر دانشگاهها دارد.

دکتر معصومی با اشاره به توان علمی بالای دانشجویان این دانشگاه ، گفت : با توجه به رایزنی های صورت گرفته و ارسال مدارک لازمه و پیگیریهای بعمل آمده به زودی شاهد افتتاح واحد بین المللی دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی در منطقه ارس خواهیم بود.

ایشان با اشاره به قوانین خاص و متفاوت حاکم بر واحد های بین المللی و امتیازات مختلف آن ، گفت : امیدواریم با بهره مندی از ظرفیت بالای دفتر امور خارجه تبریز و رایزنی با کشورهای منطقه و عقد تفاهم نامه های همکاری شاهد جذب دانشجویان بین المللی و رشد و ارتقاء دانشگاه پیام نور در این زمینه باشیم .

دکتر عیسی زاده نیز ضمن قدردانی از توجه ویژه مسئولین دانشگاه پیام نور استان به بحث رشد و توسعه با استفاده از ابزار و پتانسیل های موجود و به طرق جدید تر و کارآمدتر ، گفت : یکی از اهداف تشکیل و نیز امکانات مناطق آزاد توجه به بحث تحقیق و پژوهش و گسترش علم هست که امیدواریم با همکاری همه جانبه دانشگاه پیام نور را در تحقق این هدف کمک نمائیم .

رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در تبریز با اشاره به پیشرفت های صورت گرفته در کشورهای مختلف منطقه و در زمینه های متفاوت ، ایجاد منافع مشترک با این کشورها و بهره مندی از توانمندیهای یکدیگر را نیاز بسیارضروری و مهم حال حاضر دانسته و گفت : تبادل اطلاعات و تجربه با کشورهای منطقه می تواندگامی موثر در زمینه علمی و پژوهشی دانشگاه پیام نور باشد.

در این نشست صمیمی طرفین بر گسترش همکاری های فی مابین و برگزاری جلسات مستمر به منظور ارتقاء سطح همکاری ها تاکید کردند.

upna