حمایت ویژه از پایان نامه ها، مقالات و ترجمه کتب علوم شناختی دانشگاه پیام نور
حمایت ویژه از پایان نامه ها، مقالات و ترجمه کتب علوم شناختی دانشگاه پیام نور

ستاد علوم شناختی به پایان نامه هایی که در حوزه علوم شناختی است، در مقطع ارشد بین ۷ الی ۱۰ میلیون تومان و در مقطع دکتری بین ۱۳ تا ۱۶ میلیون تومان ا تسهیلات ارائه خواهد داد.

به گزارش یوپنا، دکتر محمد تقی جغتایی در جلسه مشترک با مسئولان دانشگاه پیام نور در خصوص حمایت های تشویقی از فعالیت های علمی و پژوهشی افزود: ستاد علوم شناختی به پایان نامه هایی که در حوزه علوم شناختی است، در مقطع ارشد بین ۷ الی ۱۰ میلیون تومان و در مقطع دکتری بین ۱۳ تا ۱۶ میلیون تومان ا تسهیلات ارائه خواهد داد.

معاون آموزشی و اجرایی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی ریاست جمهوری تایید کرد: در صورت برگزاری دوره آموزشی ، همایش، طرح های پژوهشی ، تولید محصولات ، مقالات نمایه شده در پایگاه ISI ، تالیف و ترجمه کتب با موضوعات علوم شناختی تسهیلات مالی خوبی به آنها تعلق خواهد گرفت.

دکتر جغتایی تصریح کرد : تسهیلات مذکور در قالب ۱۴ آئین نامه حمایت تشویقی مصوب شده و دانشجویان و اساتید می توانند به سایت اینترنتی (www.cogc.ir) مراجعه نمایند.

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور نیز در این جلسه گفت: دانشگاه پیام نور با ظرفیت بیش از ده ها هزار دانشجوی رشته روانشناسی و ۱۴۳ عضو هیات علمی در این رشته و رشته های همچون راهنمایی و مشاوره،علوم تربیتی،مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)، اقتصاد، رشته های علوم پایه و فنی مهندسی در اکثر مراکز و واحدها،برای راه اندازی انجمن های علمی دانشجویی بین رشته ای مغز و شناخت و ترویج علوم شناختی در مراکز و واحدها و همچنین برگزاری سمینار،همایش،کارگاه آموزشی و کنکره علوم شناختی آمادگی کامل دارد.
گفتنی است، در این جلسه مصوب شد ضمن حمایت از مقالات ،پایان نامه ها ،تالیف و ترجمه کتب و محصولات علوم شناختی کارگاه ویژه توانمند سازی برای اساتید رشته های روانشناسی و اساتید علاقمند به موضوعات علوم شناختی در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شود.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر  با شماره ۲۲۴۸۵۲۹۹ (دکتر خداشاهی) تماس حاصل نمایند.

upna