ضرب‌وشتم وحشیانه مشتری توسط نگهبان امنیتی فروشگاهی در انگلیس! +فیلم - پایگاه خبری تحلیلی یوپنا | پایگاه خبری تحلیلی یوپنا
ضرب‌وشتم وحشیانه مشتری توسط نگهبان امنیتی فروشگاهی در انگلیس! +فیلم

به گزارش یوپنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار وحشیانه یک نگهبان امنیتی با یک مشتری در یکی از مراکز خرید لندن را به تصویر می‌کشد. در این اتفاق که در سوپرمارکت زنجیره‌ای لیدی لندن رخ داد نگهبان امنیتی به طرز وحشیانه‌ای با مشت و لگد این مشتری را مورد ضرب‌وشتم قرار داد.

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه ضرب‌وشتم این مشتری توسط این نگهبان را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که مشتری نگونبخت روی زمین افتاده است این نگهبان با مشت و لگد به جان او می‌افتد. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که مشتری بیچاره تلاش می‌کند با استفاده از دستانش از خود در مقابل ضربات نگهبان محافظت کند، اما او همچنان به ضرب‌وشتم وی ادامه می‌دهد. در این ویدئو یک شاهد عینی که تلاش می‌کند مانع کتک زدن مشتری شود دیده می‌شود.

این اتفاق در ساعت ۱۰ شب پنجشنبه تاریخ ۳۰ می‌ رخ داد. در ادامه شاهدان عینی به همراه تعدادی از پرسنل سوپرمارکت وارد عمل شدند و توانستند مشتری را از دست این نگهبان نجات دهند.

یک شاهد عینی ۲۵ ساله در این باره گفت: “این مرد بیچاره به شدت مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت. من مطمئنم نیاز به این همه شدت در رفتار با این مشتری بیچاره وجود نداشت. من واقعاً شوکه شدم. من تنها نظاره‌گر این صحنه بودم و به تنهایی کاری از دستم برنمی‌آمد.”

یک سخنگوی این سوپرمارکت زنجیره‌ای در گفتگو با خبرنگاران ضمن تأیید این درگیری گفت که تحقیقات در مورد آن آغاز شده است.

تاریخ انتشار :

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

تعداد دیدگاه :

بدون دیدگاه

لینک کوتاه :

https://upna.ir/?p=92419

به اشتراک بگذارید :