۶:۵۲:۴۳ - سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسداله عباسی عضو کمیسیون آموزش :
عضو کمیسیون آموزش: بایستی به پیام نور فرصت ها و اختیارات بیشتری داد/ محدود کردن پیام نور نوعی تبعیض است
image635033473071799962 گروه دانشگاه – عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه پیام نور در طول مدت فعالیتش عملکرد خوبی داشته است. اسداله عباسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «یوپنا»، افزود: علیرغم اینکه در مقاطعی این دانشگاه دچار تغییر و تحول مدیریتی شده و رفتارهای سلیقه ای در نحوه عملکرد آن تاثیر داشته است اما در […]

گروه دانشگاه – عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه پیام نور در طول مدت فعالیتش عملکرد خوبی داشته است.

اسداله عباسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «یوپنا»، افزود: علیرغم اینکه در مقاطعی این دانشگاه دچار تغییر و تحول مدیریتی شده و رفتارهای سلیقه ای در نحوه عملکرد آن تاثیر داشته است اما در مجموع عملکرد دانشگاه پیام نور را مثبت ارزیابی می کنم.

image635033473071799962

نمابنده رودسر و املش اظهار داشت: با توجه به تقاضای زیاد ثبت نام برای ورود به مقاطع آموزش عالی از سوی جوانان و اینکه دانشگاه پیام نور در اقصی نقاط کشور شعبه دارد، این دانشگاه امکان تحصیل را برای قشر محروم و مستضعف کشور ایجاد کرده است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد: ما بایستی به پیام نور فرصت ها و اختیارات بیشتری بدهیم که این اختیار در برنامه های پنجم و ششم توسعه دادیم، تا بتواند در اقصی نقاط جهان فعالیت داشته باشد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: محدود کردن دانشگاه پیام نور نوعی تبعیض است و باید در همه دانشگاه ها باشد، دانشگاه پیام نور از نظر ظرفیت های علمی و ساختمانی توانسته است به جایگاه خوبی دست پیدا کند و نبایستی این دانشگاه را محدود کنیم و دیگر دانشگاه ها رو قوت ببخشیم که نوعی اجحاف به حساب می آید.

عباسی با تاکید بر لزوم توسعه پیام نور، خاطرنشان کرد: ما دانشگاه پیام نور را باید دانشگاه پیام نور ببینیم و توسعه بدهیم و تصمیماتی گرفته شود تا به مقام واقعی خود در سطح ملی و بین المللی برسد.

upna

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

چندرسانه اي