سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۵۲

عضو کمیسیون آموزش: بایستی به پیام نور فرصت ها و اختیارات بیشتری داد/ محدود کردن پیام نور نوعی تبعیض است

اسداله عباسی

گروه دانشگاه – عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه پیام نور در طول مدت فعالیتش عملکرد خوبی داشته است.

اسداله عباسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «یوپنا»، افزود: علیرغم اینکه در مقاطعی این دانشگاه دچار تغییر و تحول مدیریتی شده و رفتارهای سلیقه ای در نحوه عملکرد آن تاثیر داشته است اما در مجموع عملکرد دانشگاه پیام نور را مثبت ارزیابی می کنم.

image635033473071799962

نمابنده رودسر و املش اظهار داشت: با توجه به تقاضای زیاد ثبت نام برای ورود به مقاطع آموزش عالی از سوی جوانان و اینکه دانشگاه پیام نور در اقصی نقاط کشور شعبه دارد، این دانشگاه امکان تحصیل را برای قشر محروم و مستضعف کشور ایجاد کرده است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد: ما بایستی به پیام نور فرصت ها و اختیارات بیشتری بدهیم که این اختیار در برنامه های پنجم و ششم توسعه دادیم، تا بتواند در اقصی نقاط جهان فعالیت داشته باشد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: محدود کردن دانشگاه پیام نور نوعی تبعیض است و باید در همه دانشگاه ها باشد، دانشگاه پیام نور از نظر ظرفیت های علمی و ساختمانی توانسته است به جایگاه خوبی دست پیدا کند و نبایستی این دانشگاه را محدود کنیم و دیگر دانشگاه ها رو قوت ببخشیم که نوعی اجحاف به حساب می آید.

عباسی با تاکید بر لزوم توسعه پیام نور، خاطرنشان کرد: ما دانشگاه پیام نور را باید دانشگاه پیام نور ببینیم و توسعه بدهیم و تصمیماتی گرفته شود تا به مقام واقعی خود در سطح ملی و بین المللی برسد.

upna
لینک کوتاه : http://upna.ir/?p=15990
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :
  1. Ali گفت:

    Hello! Do you use Twitter? I’d like to follow you if
    that would be okay. I’m undoubtedly enjoying your blog and llook forward
    too new updates.
    trompeusement (https://mega-snapchatsex.tumblr.com/)

دیدگاه شما