تعیین گروه ایران در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی
تعیین گروه ایران در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی

به گزارش یوپنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا ، مراسم قرعه کشی  مرحله نهایی مقدماتی جام‌جهانی 2018 روسیه را برگزار می کند و سرنوشت تیم ملی ایران در این مرحله مشخص می شود. ایران با  627 امتیاز در رده 42 جهان قرار گرفته است؛ 12 تیم حاضر در این رقابت‌ها در 6 سید قرار گرفتند. *سیدبندی رقابت‌ها: سید یک: […]

به گزارش یوپنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا ، مراسم قرعه کشی  مرحله نهایی مقدماتی جام‌جهانی 2018 روسیه را برگزار می کند و سرنوشت تیم ملی ایران در این مرحله مشخص می شود.

ایران با  627 امتیاز در رده 42 جهان قرار گرفته است؛ 12 تیم حاضر در این رقابت‌ها در 6 سید قرار گرفتند.

*سیدبندی رقابت‌ها:

سید یک: ایران – استرالیا

سید 2: کره‌جنوبی – ژاپن

سید 3: عربستان – ازبکستان

سید 4: امارات – چین

سید 5: قطر – عراق

سید 6: سوریه – تایلند

تیم‌های ملی کره‌جنوبی، ازبکستان، استرالیا، ایران، قطر، ژاپن، تایلند و عربستان به عنوان تیم‌های اول گروه‌های هشت‌گانه و چهار تیم چین، سوریه، عراق و امارات به عنوان تیم‌های دوم برتر 12 تیمی هستند که ضمن صعود به جام ملت های آسیا 2019 باید برای صعود جام جهانی در قالب دو گروه 6 تیمی در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 با یکدیگر رقابت کنند.

کی‌روش نیز شب گذشته برای قرعه‌کشی این رقابت‌‌ها راهی مالزی شد.

**قطری ها همگروه ایران؟

روزنامه الوطن قطر پیش‌بینی کرده تیم‌ملی قطر به احتمال زیاد با ایران همگروه می‌شود و نوشته است: با توجه به این که سیدبندی‌ 12 تیم راه یافته به ترتیب رده‌بندی فیفا بوده است، تیم‌ملی قطر باید در اولین بازی خود در خارج از خانه منتظر بازی با ایران یا استرالیا و در دومین دیدار خود که در دوحه برگزار می‌شود، منتظر بازی با عربستان یا ازبکستان باشد.

upna