جریمه و محرومیت برای بازیکنان و تیم های لیگ برتری کمیته انضباطی رای های خود را درباره تیم های مختلف لیگ برتری صادر کرد.
جریمه و محرومیت برای بازیکنان و تیم های لیگ برتری کمیته انضباطی رای های خود را درباره تیم های مختلف لیگ برتری صادر کرد.

 گزارشگر یوپنا به نقل از سایت فدارسیون فوتبال  محرومیت برای تماشاگران استقلال اهواز کیمته انضباطی پس از بررسی گزارش دیدار دو تیم استقلال اهواز و پرسپولیس تهران در هفته ۲۷ لیگ برتر، تماشاگران استقلال اهواز را با صدور قرار دستور موقت تا رسیدگی کامل به پرونده از حضور در ورزشگاهها در تمامی مسابقات داخلی و […]

 گزارشگر یوپنا به نقل از سایت فدارسیون فوتبال 

محرومیت برای تماشاگران استقلال اهواز

کیمته انضباطی پس از بررسی گزارش دیدار دو تیم استقلال اهواز و پرسپولیس تهران در هفته ۲۷ لیگ برتر، تماشاگران استقلال اهواز را با صدور قرار دستور موقت تا رسیدگی کامل به پرونده از حضور در ورزشگاهها در تمامی مسابقات داخلی و تا اطلاع ثانوی محروم کرد.

جریمه نقدی برای پرسپولیس و ملوان بندر انزلی

دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و پرسپولیس تهران روز ۲۱ فروردین ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی همچون فحاشی و پرتاب بطری به داور و بازیکنان تیم مقابل صورت گرفت. تیم ملوان به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

همچنین تیم ملوان به خاطر داشتن ۵ بازیکن اخطاری به ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم پرسپولیس نیز به خاطر فحاشی تماشاگران به تیم مقابل باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مازیار زارع-بازیکن تیم ملوان بندر انزلی به خاطر رفتار زننده و اعتراض به داور که سبب تحریک تماشاگران شد، وی به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

اعلام رای دربی

پس از برگزاری دربی ۸۲ در ورزشگاه آزادی و تخلفاتی که از سوی تماشاگران دو تیم صورت گرفت کمیته انضباطی رای خود را در این باره صادر کرد.

تیم پرسپولیس به دلیل پرتاب نارنجک از سوی هوادارانش به ۱۵۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین این تیم به خاطر داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

گفتنی است؛ تیم استقلال تهران به دلیل پرتاب نارنجک و اشیا توسط تماشاگرانش به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. این تیم نیز به خاطر داشتن ۵ بازیکن اخطاری از سوی داور بازی، باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه ۱۰۰ میلیونی برای استقلال خوزستان

مسابقه دو تیم استقلال خوزستان و نفت تهران در هفته ۲۶ برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به مربی تیم مقابل رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محرومیت و جریمه نقدی برای مربی گسترش فولاد تبریز

رقابت تیم های گسترش فولاد تبریز و راه آهن در هفته ۲۵ لیگ برتر برگزار شد و از سوی عادل باباپور-مربی تیم گسترش فولاد تبریز تخلفاتی مبنی بر رفتار زننده و اهانت به داور و تهدید وی و همچنین توهین به نماینده سازمان لیگ صورت گرفت. وی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه نقدی برای استقلال تهران

تیم استقلال تهران به خاطر تخلف تماشاگرانش در دیدار مقابل سپاهان اصفهان به ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه ۲۰۰ میلیونی برای تراکتورسازی تبریز

مسابقه تیم های تراکتورسازی تبریز و صبای قم در هفته ۲۶ برگزار شد. تماشاگران تیم تراکتورسازی در این دیدار فحاشی به بازیکن تیم حریف کرده که کمیته انضباطی طبق ماده ۷۹ این تیم را به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

جریمه ۷۰ میلیونی برای تیم سیاه جامگان

کمیته انضباطی به دلیل تخلف تماشاگران تیم سیاه جامگان مقابل تیم فولاد خوزستان در هفته ۲۵ لیگ برتر، تیم سیاه جامگان را به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

تیم فولاد خوزستان ۵۰ میلیون ریال جریمه شد

به خاطر پرتاب ترقه از سوی تماشاگران تیم فولاد خوزستان مقابل تیم ملوان بندر انزلی در هفته ۲۶ لیگ برتر، تیم فولاد خوزستان به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.